Współpraca z RepRapy.pl

Kategoria: Wydarzenia 04 maj 2017

Mamy przyjemność poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z czołowym forum poświęconym niskobudżetowym drukarkom 3D w Polsce – RepRapy.pl. Odnośnik do forum znajdziecie w menu głównym serwisu – z kolei na RepRapy.pl pojawił się odnośnik do 3D w praktyce. Dzięki temu, otrzymacie bezpośrednią możliwość zgłębiania wiedzy na temat druku 3D od czołowych przedstawicieli społeczności druku 3D w kraju.

Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Filipem Misztalem – współtwórcą forum RepRapy.pl, który będzie publikował swoje artykuły na łamach naszego serwisu. Filip jest związany z branżą druku 3D od 2013 r., prowadząc sklep internetowy z filamentami i akcesoriami do drukarek 3D – filasklep.pl. Wierzymy że jego wiedza i doświadczenie w obszarze konstruowania i konserwacji drukarek 3D, jak również samego drukowania 3D, z powodzeniem zapełni lukę powstałą po odejściu twórcy 3D w praktyce – Krzysztofa Matusiewicza.

Filip Misztal będzie rozwijał nasz serwis wspólnie ze mną oraz z doskonale wszystkim znanym z Centrum Druku 3D – Łukaszem Długoszem, autorem przeszło 300 publikacji na temat technologii przyrostowych opartych zarówno o FDM jak i druk 3D z fotopolimerów. Wspólnie zamierzamy wprowadzać Was w meandry niskobudżetowego druku 3D, prezentując testy i tutoriale.

Forum RepRapy.pl zostało założone w 2016 r. przez Filipa Misztala i Marka Ryszkę z Devil Design Sp. J. – czołowego producenta filamentów w Polsce. W bardzo szybkim czasie zdobyło dużą popularność, z powodzeniem wypełniając miejsce pozostawione przez podupadające forum MójRepRap.pl. Na RepRapy.pl znajdziecie pomoc w obszarze budowy niskobudżetowych drukarek 3D jak również ich bieżącej eksploatacji.

O autorze
Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu i Business Development Manager w CD3D Sp. z o.o. Od stycznia 2013 roku związany z branżą druku 3D.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments