Zapraszamy na XVI Konferencję Nowoczesnych Technologii – DPS FORUM 2017

Kategoria: Wydarzenia 20 wrz 2017

Za niespełna miesiąc – 18 października 2017 r. na PGE Narodowym w Warszawie, odbędzie się kolejna, XVI-ta Konferencja Nowoczesnych Technologii DPS Forum, organizowana przez czołowego dostawcę oprogramowania SOLIDWORKS – DPS Software. Oprócz prezentacji nowości samego SOLIDWORKS 2018, odbędzie się także premiera samochodu stylistyką nawiązującego do kultowej Syreny, wykłady inspirujących ludzi z branży inżynierskiej oraz liczne warsztaty dla uczestników. Aktualnie trwa rejestracja na konferencję!

W tym roku konferencja jest podzielona na dwa bloki – dla firm i dla edukacji. Gościem specjalnym będzie dziennikarz naukowy i popularyzator nauki Wiktor Niedzicki. Niejedno pokolenie wychowało się na jego programie telewizyjnym „Laboratorium”. Wśród innych prelegentów pojawią się m.in. przedstawiciele firmy Oracle, światowego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań chmurowych.

Podczas konferencji odbędzie się premiera SOLIDWORKS 2018. Uczestnictwo w spotkaniu to najlepszy sposób na poznanie najnowszych funkcji, dodatków i możliwości oprogramowania. Dodatkowo, podczas warsztatów technicznych szczególna uwaga będzie poświęcona nowej funkcjonalności SOLIDWORKS 2018 pozwalającej na optymalizację topologii projektowanego wyrobu.

Nieodłącznym elementem DPS Forum jest też strefa wystawców. W tym roku na uczestników czeka m.in. premiera samochodu KFSO inspirowanego kultową Syreną, pokaz skuterów elektrycznych, gokarta zbudowanego przez studentów czy pierwszej na świecie drukarki 3D zdolnej do wydruku kompozytowego z użyciem ciągłych włókien.

DPS Forum to największe wydarzenie w Europie skupiające w jednym miejscu przemysł i edukację. W ubiegłym roku w spotkaniu uczestniczyło ponad 500 osób. Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na oficjalnej stronie konferencji www.dpsforum.pl.

3D W PRAKTYCE jest oficjalnym patronem medialnym konferencji.

O autorze
Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu i Business Development Manager w CD3D Sp. z o.o. Od stycznia 2013 roku związany z branżą druku 3D.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments