Zapraszamy na konferencję VR&AR Tech Summit / Grami Park 2017

Kategoria: Wydarzenia 02 paź 2017

24 października 2017 r., w godzinach 8:30-17:00 w Gremi Park, przy ul. Ferdynanda Wspaniałego 1 w Alwernii /k. Krakowa odbędzie się VR&AR Tech Summit / Grami Park 2017. W czasie konferencji spotkają się eksperci i specjaliści, którzy spróbują odpowiedzieć na nurtujące pytania: Czy VR/AR jest tylko chwilową modą, czy technologią, która zrewolucjonizuje nasze życie? Jakie są najsilniejsze trendy w rozwoju tych technologii? Które branże i sektory czeka VR’owa ewolucja?

W programie znajdą się wystąpienia eksperckie, case studies oraz debaty. Power speech: Artur Kurasiński, a także Keynote speech: Grzegorz Hajdarowicz. Wśród prelegentów wystąpią także specjaliści m.in. z G2A, Collegium Medicum UJ, Carbon Studio, Cinematic VR, Krakowski Park Technologiczny. Odbędą się trzy ścieżki tematyczne: VR/AR w grach video, w medycynie oraz sekcja polskich startup’ów VR. Dzień będzie pełny inspirujących wystąpień, kontrowersyjnych dyskusji oraz futurologicznych tematów.

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych technologią VR/AR i jej rozwojem, przedstawicieli branż, w których VR/AR jest już obecny: marketing, reklama, film, kultura, nauka, gry video, medycyna, przedstawicieli branż, w których VR/AR będzie się rozwijał: przemysł, produkcja, specjalistów i inżynierów zainteresowanych tematyką VR/AR, biznesmanów, którzy chcą korzystać z technologii VR/AR.

Szczegóły konferencji są dostępne na stronie: www.vrtechsummit.pl. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

3D w praktyce jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.

O autorze
Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu i Business Development Manager w CD3D Sp. z o.o. Od stycznia 2013 roku związany z branżą druku 3D.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments