Serwis “3D w praktyce” ma nowego właściciela

Kategoria: filaments4U Wydarzenia 03 wrz 2018

Serwis 3D w praktyce został założony w 2014 r. przez Krzysztofa Matusiewicza – programistę, specjalizującego się w tworzeniu aplikacji webowych, posiadającego również doświadczenie w budowaniu układów elektronicznych oraz programowaniu mikrokontrolerów.

Jeśli chodzi o technologie przyrostowe, Krzysztof traktował je jako rozwinięcie swoich zainteresowań i pasji w obszarze nowych technologii. Od początku pracował na niskobudżetowej drukarce 3D typu FDM – Monkeyfab PRIME. Stworzony przez niego serwis dość szybko zyskał dużą popularność wśród użytkowników polskiego internetu. W latach 2014 – 2015 współpracował m.in. z serwisami Centrum Druku 3D oraz Forbot, gdzie publikował swoje artykuły.

W kwietniu 2017 r. serwis został przejęty przez CD3D Sp. z o.o. – właściciela Centrum Druku 3D – największego portalu poświęconego technologiom przyrostowym w Polsce, jak również spółki konsultingowej i szkoleniowej, funkcjonującej w branży od stycznia 2013 r. Serwis pozostaje wierny koncepcji stworzonej przez Krzysztofa Matusiewicza, rozwijając go o kolejne technologie przyrostowe.

W dniu dzisiejszym właścicielem serwisu 3D w praktyce zostaje firma HANION Łukasz Długosz, należąca do wieloletniego redaktora portalu CD3D, Łukasza Długosza.

W najbliższym czasie serwis będzie przechodził stopniową ewolucję tak, aby jak najlepiej trafiać w gusta większości Czytelników. Poza rozbudową o nowe kategorie będą pojawiać się również informacje branżowe z kraju i ze świata. Wraz z nowym zespołem dołożymy wszelkich starań, aby poziom zawartości portalu utrzymywany był na stałym, wysokim poziomie.

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments