Promocje na Black Week w sklepie filaments4U

Kategoria: filaments4U Informacje branżowe 20 lis 2018

Z okazji Black Week oraz Black Friday sklep filaments4U przygotował specjalną ofertę promocyjną na zakup drukarki 3D Liquid Crystal Precision. Każdy klient może wybrać jedną z trzech opcji zakupu, wybierając tę najkorzystniejszą dla siebie. Do wyboru jest rabat w wysokości 1000 zł, 3 kg żywicy gratis lub licencja na oprogramowanie Photocentric Studio o wartości 999 zł gratis.

Drukarka 3D Precision to najdokładniejszy model z rodziny Liquid Crystal. Charakteryzuje się obszarem roboczym na poziomie 121 x 68 z 160 mm oraz rozdzielczością XY wynoszącą 47 mikrometrów. Parametry te sprawiają, że urządzenie to idealnie nadaje się do zastosowań jubilerskich, stomatologicznych, jak również modelarskich i hobbystycznych.

W ramach promocji dostępne są 3 różne warianty:

1.Drukarka 3D Liquid Crystal Precision z rabatem 1000 zł. Dotychczasowa cena pomniejszona zostaje do wartości 6 999 zł brutto.2.Drukarka 3D Liquid Crystal Precision z trzema wybranymi żywicami. Żywice Daylight oferują szeroki zakres dostępnych twardości oraz elastyczności, co w połączeniu z szeroką gamą kolorystyczną, pozwala na większą wszechstronność w ich wykorzystaniu. Niewątpliwą zaletą oferowanych żywic jest fakt, że są one zmywalne wodą i nie wymagają stosowania żadnych innych substancji chemicznych. Możemy wybierać spośród następujących materiałów:

  • Daylight Hard,
  • Daylight Firm,
  • Daylight Model,
  • Daylight Castable,
  • Daylight Concept,
  • Daylight Mould.

3.Drukarka 3D Liquid Crystal Precision z oprogramowaniem Photocentric Studio.

Photocentric Studio to kompletne i kompleksowe rozwiązanie przeznaczone zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów. Dzięki niemu użytkownicy drukarek 3D Liquid Crystal i innych drukarek 3D mają wszystko łatwo dostępne w jednym przyjaznym dla użytkownika pakiecie; możemy jednocześnie przygotowywać, edytować i ciąć pliki 3D, oraz bezpośrednio sterować swoją drukarką 3D, korzystając z jednego oprogramowania.

Oprogramowanie Photocentric Studio oferuje szereg doskonałych funkcji, w tym szeroką gamę modyfikacji i typów suportów, szybkie przetwarzanie dużych plików, personalizację i przyjazny interfejs użytkownika, automatyczne wykrywanie krytycznych kątów i wiele, wiele więcej. Z jedną bezterminową licencją można obsługiwać 2 komputery.

Zamówień dokonywać można zarówno poprzez sklep internetowy, jak również poprzez kontakt mailowy pod adresem sklep@filaments4u.com. Promocja obowiązuje w dniach 20-26.11.2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments