Zapas elastycznego materiału TPU 92A GRATIS do każdej drukarki 3D Stratasys F123

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 20 lut 2019

TPU 92A to najnowsze tworzywo elastyczne od Stratasys, które dostępne jest dla drukarek 3D z popularnej serii F123. Materiał ten może mieć zastosowanie w produkcji elastycznych części, od których wymagana jest przede wszystkim wytrzymałość na rozciąganie i zginanie. Twardość w skali Shore’a dla tego filamentu wynosi 92 A, natomiast wydłużenie przy zerwaniu to aż 500%. Teraz nowy materiał elastyczny jest dostępny w promocyjnym zestawie z drukarkami 3D z serii F123 – można zaoszczędzić nawet 10 000 PLN.

CadXpert, firma będąca oficjalnym dystrybutorem marki Stratasys w Polsce, przygotowała specjalną ofertę na pakiet TPU 92A. Przy zakupie drukarki 3D z przemysłowej serii Stratasys F123 do końca lutego otrzymujemy zapas materiału TPU za darmo.

W promocyjnym pakiecie startowym TPU 92A otrzymujemy:

  • 2 szpule materiału Stratasys TPU,
  • głowicę drukującą dedykowaną do elastomerów + montaż,
  • aktualizację oprogramowania.

TPU 92A nadaje się idealnie do prototypowania modeli, które powinny być elastyczne oraz do tworzenia gotowych elementów, które często narażone są na zginanie oraz inne odkształcanie. Doskonale nadaje się na przykład do drukowania sprężystych uszczelek, wężyków czy tłumiących wszelkie uderzenia obudów jak i pokrowców.

Po więcej szczegółów odsyłamy bezpośrednio na stronę CadXpert.

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments