Drukarka 3D MakerBot Method z rabatem do 1500 dolarów

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 30 kw. 2019

MakerBot METHOD to najnowsza drukarka 3D w rodzinie MakerBot, która swoją huczną premierę miała pod koniec ubiegłego roku. Urządzenie za sprawą jej dystrybutora, krakowskiej firmy CadXpert, trafiło właśnie do sprzedaży w Polsce. Z tej właśnie okazji, do 14 czerwca, będzie można skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej i nabyć je w cenie pomniejszonej nawet o 1500 $.

Pod koniec zeszłego roku firma MakerBot ogłosiła premierę zupełnie nowej drukarki 3D. Producent znany z niezawodnych, ale typowo biurkowych urządzeń Replicator+ postanowił wypuścić na rynek maszynę o przemysłowych aspiracjach. Nowy Method został wyposażony w rozwiązania technologiczne opracowane przez firmę Stratasys – lidera w klasie Industry. Drukarka 3D jest wyposażona między innymi w podgrzewaną, zamykaną komorę roboczą z cyrkulacją powietrza, co zapewnia wysoką powtarzalność druku 3D i dokładność wymiarową.

Szczelne komory na materiał budulcowy i podporowy gwarantują ochronę przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Za wydajność druku odpowiadają dwa ekstrudery, które nagrzewają się do temperatury roboczej w czasie wynoszącym poniżej 60 sekund. Po raz pierwszy w rodzinie MakerBot zastosowano rozpuszczalny materiał podporowy PVA Support. Brak mechaniczne odrywanych podpór to lepsza pasowność i dokładność wymiarowa elementów. Obszar roboczy urządzenia wynosi 190 × 190 × 196 mm przy pracy z jedną głowicą oraz 152 × 190 × 196 mm przy pracy z dwiema głowicami. Zakres wysokości warstw to 20 – 400 mikrometrów.

Drukarka 3D jest dostępna w limitowanych ofertach do wyboru:

  • Rabat 1500 $ przy zamówieniu co najmniej dwóch drukarek MakerBot Method. Rabat dotyczy całego zamówienia.
  • 9 szpul materiałów Tough PLA i PVA Support Material o wartości 651 $ za darmo do każdej zamówionej drukarki 3D.

Promocja obowiązuje do 14 czerwca. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wyłącznego dystrybutora marki MakerBot w Polsce, firmy CadXpert.

Źródło: Materiały prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments