KONKURS z okazji publikacji ponad 500 artykułów! PYTANIE KONKURSOWE

Kategoria: News 31 maj 2019

Tydzień temu opublikowaliśmy na portalu artykuł, który według naszego licznika posiada numer 500. Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi przez wydawnictwo PWN oraz sklepy filaments4U i 3Drukarki.pl. Nadszedł czas na pytanie konkursowe!

Portal „3D w praktyce” jest jednym z najstarszych (nadal) działających serwisów informacyjnych, związanych z technologiami przyrostowymi w Polsce. Pierwszy opublikowany artykuł datowany jest na 23 lutego 2014 roku, a artykuł numer 500 opublikowaliśmy w niedzielę 19 maja 2014. Warto dodać, że najdynamiczniejszy okres rozwoju portalu, w czasie którego powstała niemal połowa całej jego treści, miał miejsce w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Z okazji tego jubileuszu przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs z atrakcyjnymi nagrodami:

Wszystkie nagrody traktowane są równoważnie, a o kolejności ich przyznawania zadecydują zwycięzcy konkursu w taki sposób, że osoba która zajmie pierwsze miejsce wybiera dowolną nagrodę z całej puli dostępnych zestawów, osoba która zajmie drugie miejsce wybiera dowolną nagrodę z dwóch pozostałych zestawów, a osoba która zajmie trzecie miejsce otrzymuje zestaw, który nie został jeszcze wybrany.

Zwycięzcami zostaną trzy osoby, które jako pierwsze rozwiążą nasze zadanie konkursowe, przy czym kolejność miejsc na podium będzie odpowiadać kolejności nadesłania prawidłowych odpowiedzi. Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy redakcja@3dwpraktyce.pl, w tytule (temacie) wiadomości wpisując prawidłową odpowiedź (pod uwagę będą brane wyłącznie wiadomości z odpowiedziami umieszczonymi w ich temacie). W treści emaila można wpisać dowolną wiadomość oraz dane kontaktowe do siebie.

Pytanie konkursowe jest banalnie łatwe, a odpowiedzi na nie należy szukać tylko i wyłącznie na portalu “3D w praktyce”. Brzmi ono następująco:

Jaka była najpopularniejsza drukarka 3D w pierwszym kwartale 2019 roku, na portalu aukcyjnym Allegro oraz ile jej sztuk zostało sprzedanych w tym okresie.

Informujemy że wzięcie udziału w naszym konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który znajduje się tutaj. Regulamin został zaktualizowany poprzez dodanie punktu dziesiątego w paragrafie trzecim.

Czas start!

O autorze
Redakcja 3DWP

3D w praktyce to czołowy polski serwis poświęcony technologiom przyrostowym. Prezentujemy informacje ze świata, testy, recenzje i tutoriale dla początkujących i zaawansowanych użytkowników drukarek 3D.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments