20% rabatu na wszystkie żywice UV od Photocentric w sklepie filaments4U

Kategoria: filaments4U Informacje branżowe 14 cze 2019

Za oknem upał daje nam się mocno we znaki, więc taka pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu. Nie pozostaje więc nic innego jak nadrobić zaległości w wydrukach 3D. Z tej okazji sklep filaments4U przygotował 20% rabatu na zakupy dowolnej żywicy UV, wyprodukowanej przez firmę Photocentric. Promocja trwa do końca czerwca.

Photocentric to producent popularnej serii drukarek 3D Liquid Crystal, pośród których znajdziemy między innymi model Precision 1.5, zwycięzcę tegorocznej edycji Mistrzostw Polski w Druku 3D w kategorii urządzeń fotopolimerowych. Poza tym firma ta specjalizuje się również w produkcji żywic przeznaczonych do wszystkich dostępnych na rynku drukarek 3D.

Akcja promocyjna dotyczy wszystkich żywic UV, pośród których znajdziemy:

  • Żywice UV DLP – przeznaczone do drukarek 3D typu DLP oraz LCD. Reagują ze światłem o długości fali mieszczącej się w zakresie od 385 nm do 405 nm. Materiały te kompatybilne są między innymi z drukarkami 3D Flashforge Hunter, MoonRay, Asiga Pro2, Asig Pico, Envisiontec Prefactory, Wanhao D7, Anycubic Photon.
  • Żywice UV LCD – zaprojektowane dla drukarek 3D, które do utwardzania żywicy wykorzystują ekrany LCD, podświetlane światłem UV. Kompatybilne z drukarkami 3D Wanhao D7, Anycubic Photon, Kudo3D Bean oraz ich odpowiednikami.
  • Żywica UV Laser – przeznaczone do drukarek 3D, które do utwardzania żywicy wykorzystują wiązkę lasera emitującego światło o długości fali wynoszącej 405 nm. Kompatybilne z drukarkami 3D Formlabs Form 1+, Formlabs Form 2, Peopoly Moai, DWS.

W celu skorzystania z promocji, w czasie robienia zakupów w sklepie filaments4U, należy skorzystać z kodu rabatowego:

UFFJAKGORACO

Promocja dotyczy dowolnej ilości żywicy i trwa do końca czerwca.

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments