KONKURS z okazji publikacji ponad 500 artykułów! WYNIKI

Kategoria: News 06 cze 2019

Niespełna trzy tygodnie temu opublikowaliśmy na portalu artykuł, który według naszego licznika posiadał numer 500. Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi przez wydawnictwo PWN oraz sklepy filaments4U i 3Drukarki.pl. Nadszedł czas na jego rozwiązanie oraz ogłoszenie listy laureatów!

Portal „3D w praktyce” jest jednym z najstarszych (nadal) działających serwisów informacyjnych, związanych z technologiami przyrostowymi w Polsce. Pierwszy opublikowany artykuł datowany jest na 23 lutego 2014 roku, a artykuł numer 500 opublikowaliśmy w niedzielę 19 maja 2014. Warto dodać, że najdynamiczniejszy okres rozwoju portalu, w czasie którego powstała niemal połowa całej jego treści, miał miejsce w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Z okazji tego jubileuszu przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs z atrakcyjnymi nagrodami:

Pytanie konkursowe, które według nas było banalnie łatwe, okazało się jednak przysporzyć nieco problemów (dla ścisłości dodamy tylko, że kwartał to trzy miesiące). Brzmiało ono następująco:

Jaka była najpopularniejsza drukarka 3D w pierwszym kwartale 2019 roku, na portalu aukcyjnym Allegro oraz ile jej sztuk zostało sprzedanych w tym okresie.

Prawidłowa odpowiedź to: Creality Ender-3, która (od stycznia do marca) sprzedała się w liczbie 211 sztuk.

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców wraz z przypisaniem nagród, które zostały przez nich wybrane:

1. Piotr Konopka – nagroda numer 1

2. Paulina Wechman – nagroda numer 3

3. Iga Bielecka – nagroda numer 2

Gratulujemy! Nagrody zostaną rozesłane w przyszłym tygodniu.

O autorze
Redakcja 3DWP

3D w praktyce to czołowy polski serwis poświęcony technologiom przyrostowym. Prezentujemy informacje ze świata, testy, recenzje i tutoriale dla początkujących i zaawansowanych użytkowników drukarek 3D.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments