IV Konferencja Forum Druku 3D – 8.10.2019 r.

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 05 sie 2019

Już po raz czwarty przedstawiciele firm, zakładów przemysłowych oraz instytutów i uczelni spotkają się w Krakowie, by poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii 3D. W tym roku Konferencja Forum Druku 3D odbędzie się 8 października w hali EXPO Kraków podczas targów FASTENER POLAND® i KOMPOZYT-EXPO®.

Jak twierdzi Piotr Gurga, współwłaściciel CadXpert i jeden z pomysłodawców Forum Druku 3D, wraz z rozwojem technologii addytywnych, materiałów i maszyn do druku poszerzają się obszary zastosowań tej innowacyjnej metody wytwarzania. Celem konferencji jest podsumowanie osiągnięć w branży druku 3D oraz zapowiedź dalszego rozwoju w kontekście profesjonalnych zastosowań. Do udziału w konferencji zaproszono specjalistów, którzy już stosują technologie przyrostowe oraz tych, którzy dopiero zamierzają korzystać z drukarek 3D i skanerów 3D w swojej pracy.

Jak co roku w programie wydarzenia nie zabraknie tematów poświęconych skanerom 3D, które są doskonałym narzędziem cyfryzacji procesów produkcyjnych. Komplementarnym obszarem poruszanym w trakcie wystąpień będzie projektowanie 3D, w szczególności w zakresie projektowania, prototypowania i doskonalenia produktów.

IV Konferencja Forum Druku 3D

8 października 2019 r.

EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

Koszt = 199 zł brutto

W tym roku Forum Druku 3D odbędzie się podczas targów FASTENER POLAND® oraz KOMPOZYT-EXPO®. Wszyscy Uczestnicy Konferencji mają zapewniony bezpłatny wstęp na obie imprezy w dniach 8-9 października po uprzedniej rejestracji na stronie. Każdy z uczestników powinien więc zakupić bilet na Konferencję oraz zarejestrować się bezpłatnie na targi.

Poniżej znajduje się wideorealacja z poprzedniej edycji Konferencji Forum Druku 3D:

Na wszystkich uczestników Konferencji czekają:

  • Merytoryczne wykłady prowadzone przez przedstawicieli firm i instytucji, które korzystają z technologii drukowania 3D i skanowania 3D.
  • Praktyczne wskazówki przygotowane przez ekspertów.
  • Opisy autentycznych wdrożeń i inspirujących zastosowań.
  • Podsumowanie doniesień branżowych, zapowiedzi i trendy na 2020 rok.
  • Możliwość udziału w targach elementów złącznych oraz w targach materiałów, technologii i wyrobów kompozytowych.

Dowiedz się więcej i zarezerwuj miejsce na oficjalnej stronie wydarzenia.

Portal 3D w praktyce jest patronem medialnym wydarzenia.

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments