CadXpert zaprasza na Dni Otwarte do swojego Salonu Druku 3D

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 29 paź 2019

Firma CadXpert, dystrybutor przemysłowych drukarek 3D, zaprasza na Dni Otwarte w swoim Salonie Druku 3D w Krakowie, przy ul. Ciepłowniczej. Dni Otwarte potrwają w dniach 4-9 listopada od godziny 8.00 do godziny 19.00. Wstęp bezpłatny po dokonaniu rezerwacji terminu spotkania.

Dni Otwarte w Salonie Druku 3D to świetna okazja, by umówić się na spotkanie z ekspertem od drukarek 3D w nietypowych godzinach. Specjaliści z krakowskiej firmy będą dostępni od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 aż do godziny 19:00. Jest to szczególnie istotne rozwiązanie dla osób, które prowadzą własny biznes i nie zawsze są dostępni w czasie standardowych godzin pracy biura.

Aby wziąć udział w Dniach Otwartych, należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając preferowany dzień i godzinę spotkania. Formularz oraz szczegółowa lista produktów dostępne są tutaj. Podczas Dni Otwartych będzie można obejrzeć przemysłowe drukarki 3D Stratasys w technologii FDM i PolyJet, a także drukarki 3D MakerBot w tym nowość – METHOD oraz Formlabs Form 3 drukujący w technologii LFS. Odwiedzający będą mogli również poznać skanery 3D: laserowe i światła strukturalnego.

Futuristic dark podium with light and reflection background. 3D rendering.

Osoby zainteresowane usługami drukowania 3D lub skanowana 3D mogą liczyć na darmowe konsultacje swoich projektów i pomoc w zakresie doboru odpowiedniej technologii.

Dni Otwarte w Salonie Druku 3D

4-9.11.2019, godz. 8-19

Siedziba firmy CadXpert

Kraków, ul. Ciepłownicza 23

 

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments