Global 3D polskim dystrybutorem hiszpańskiego producenta drukarek 3D BCN3D Technologies

Kategoria: Global 3D Informacje branżowe 03 paź 2019

Hiszpański producent jednych z najlepiej drukujących drukarek 3D na rynku, BCN3D Technologies ogłosiła podpisanie umowy dystrybucyjnej z polską firmą Global 3D. Tym samym w oficjalnym sklepie internetowym Global 3D będzie można nabyć niebawem drukarki 3D Sigma, Sigmax BCN3D, a także pełną gamę filamentów, akcesoriów i części zamiennych.

BCN3D Technologies to jeden z najpopularniejszych, hiszpańskich producentów niskobudżetowych drukarek 3D, pracujących w technologii FDM. Zgodnie z opinią użytkowników portalu 3DHubs jego urządzenia uznawane były swego czasu za jedne z najlepiej drukujących na rynku. Firma znana jest również z udostępniania planów wszystkich swoich produktów. Flagowymi konstrukcjami Hiszpanów są drukarki 3D Sigma R19 oraz Sigmax R19.

Global 3D z siedzibą w Nysie, specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości polskich filamentów oraz szeregu rodzajów drukarek 3D. Dzięki nowemu partnerstwu strategicznemu polskie firmy, uniwersytety oraz profesjonaliści z innych branż, jak również zwykli hobbyści będą mogli skorzystać z najlepszych rozwiązań technologicznych od BCN3D oraz wysokiej klasy obsługi posprzedażowej.

Oferta Global 3D powinna wzbogacić się o nowe produkty w niedalekiej przyszłości.

Źródło: informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments