Black Friday w CadXpert – promocje na skanery 3D EinScan-Pro 2X od

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 26 lis 2019

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Czarnego Piątku, krakowska firma CadXpert, uruchomiła specjalne promocje na zakup skanera 3D – EinScan Pro 2X lub 2X Plus. Dzięki przygotowanym ofertom będzie można zaoszczędzić co najmniej 3690zł.

Skanery 3D EinScan-Pro 2X oraz EinScan-Pro 2X Plus to obecnie najbardziej zaawansowane urządzenia w tej technologii pomiaru danych. Druga generacja popularnych urządzeń łączy mobilność konstrukcji i wszechstronność zastosowań z jeszcze lepszymi parametrami skanowania. Za niespotykaną szybkość pomiaru odpowiadają najnowocześniejsze podzespoły i zoptymalizowane algorytmy przetwarzania danych. Nowe oprogramowanie EXSCAN PRO zostało zoptymalizowane pod względem obsługi plików o dużych wielkościach, co gwarantuje szybką pracę bez zacinania. Nowoczesny i intuicyjny interfejs zapewnia wygodną pracę w każdych warunkach.

W ramach przygotowanych promocji, każdy zainteresowany, będzie miał okazję skorzystać z jednej z dwóch dostępnych opcji:

  • Kupując skaner 3D EinScan Pro 2X lub 2X Plus otrzymamy zestaw do skanowania stacjonarnego o wartości 3690zł za darmo.
  • Kupując zestaw do skanowania 3D i inżynierii odwrotnej z programami do konwersji CAD oraz projektowania 3D otrzymamy kamerę do skanowania kolorów za darmo.

Oferta jest limitowana, z promocji może skorzystać 10 pierwszych osób, które złożą zapytanie pod tym linkiem.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments