Bezpłatne szkolenie online z obsługi drukarki 3D MakerBot Method X

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 12 gru 2019

CadXpert, krakowski dystrybutor drukarek 3D oraz skanerów 3D, przygotował darmowe szkolenie z obsługi drukarki 3D MakerBot Method X. Dowiedz się jak wykorzystać najnowszą drukarkę 3D w zastosowaniach przemysłowych. Sprawdź, jakie technologie odpowiadają za dokładność i powtarzalność druku z inżynieryjnych materiałów. Bezpłatne webinarium odbędzie się 17 grudnia o godz. 11:00.

MakerBot to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów drukarek 3D. Do tej pory firma kojarzona była z drukarkami w segmencie biurkowych urządzeń do szybkiego prototypowania z PLA w przedziale cenowym od 5 do 15 tyś. zł. Urządzenia MakerBot znane są z niezawodności i praktycznie bezobsługowej pracy. Od niedawna MakerBot wkroczył w segment Industry, dostarczając na rynek serię METHOD.

Najnowsza drukarka 3D MakerBot METHOD X powstała we współpracy z firmą Stratasys – liderem wśród producentów produkcyjnych systemów do druku 3D. Urządzenie to łączy zaawansowane technologie stworzone do przemysłowych zastosowań z przystępnością desktopowych maszyn MakerBot.

METHOD X obsługuje rozpuszczalny materiał podporowy oraz ciągle poszerzający się zakres materiałów inżynieryjnych. Obecnie drukarka 3D współpracuje z ABS, PET-G, ASA, PLA, Tough PLA, a wkrótce także z Nylonem. Podgrzewana do 100oC komora robocza z cyrkulacją powietrza, system dwóch esktruderów oraz elastyczna platforma robocza to tylko niektóre rozwiązania technologiczne, które odpowiadają za dokładność wymiarową produkowanych części i powtarzalność wytwarzania.

Bezpłatne szkolenie online:

Uzyskaj przemysłową jakość z drukarką 3D MakerBot Method X

Data: 17 grudnia (wtorek)

Czas: 11:00 – 12:00

Zapisy odbywają się tutaj.

Zobacz bezpłatne webinarium i dowiedz się wszystkiego o najnowszej serii MakerBot METHOD. Zapisz się na szkolenie lub uzyskaj dostęp do nagrania.

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments