CadXpert organizuje warsztaty z cyfrowej stomatologii w terminie przełożonych targów KRAKDENT 2020

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 05 mar 2020

Organizatorzy targów KRAKDENT 2020 powiadomili dwa dni temu o przełożeniu imprezy na maj, z powodu zagrożenia wynikającego z rozprzestrzeniania się koronawirusa. Firma CadXpert, która miała wystawiać się na targach przygotowała bezpłatne warsztaty z cyfrowej stomatologii. Szkolenie odbędzie się 13 marca w Krakowie, przy ul. Ciepłowniczej 23.

28 edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT planowo miała odbyć się w Krakowie w dniach 12-14.03.2020. W imprezie miało wziąć udział ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy oraz ponad 16 tysięcy zwiedzających. Krakowska firma CadXpert miała zaprezentować na targach swoją ofertę stomatologicznych drukarek 3D Formlabs oraz Stratasys i skanerów 3D marki DOF.

Odwołane targi to z pewnością duży kłopot, dlatego też jeśli ktoś wybierał się do Krakowa może wciąż skorzystać z okazji i dowiedzieć się czegoś więcej na temat cyfrowej stomatologii. Całodzienne, bezpłatne warsztaty odbędą się 13 marca 2020 w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23, II piętro. Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji pod tym adresem.

Osoby, które nie mogą przyjechać w wyznaczonym terminie mogą skontaktować się z ekspertami ds. cyfrowej stomatologii, by umówić się na indywidualną prezentację drukarek 3D i skanerów 3D innego dnia.

W programie warsztatów przewidziano prezentację zastosowań drukarek i skanerów 3D we współczesnej stomatologii. Uczestnicy dowiedzą się, na czym polega technologia druku SLA/LFS, jak wygląda praca z drukarką Formlabs Form 3B oraz jak poprawnie przygotować pliki do druku. Oprócz tego zostaną zaprezentowane skanery 3D DOF oraz różne techniki skanowania. Więcej informacji znajduje się na tej stronie.

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments