ExOne zaprasza na bezpłatny Webinar na temat aplikacji Washout Tooling

Kategoria: ExOne Informacje branżowe 23 mar 2020

ExOne, dostawca przemysłowych rozwiązań druku 3D w metalu oraz piasku, które są rozwijane od 1996 roku, zaprasza na bezpłatny webinar dotyczący szczegółów aplikacji Washout Tooling. Seminarium odbędzie się 25 marca o godzinie 19:00 i prowadzone będzie w języku angielskim.

ExOne to firma z największym doświadczeniem w technologii Binder Jetting, która opiera swoje działanie na ciekłych spoiwach nanoszonych na proszki metaliczne lub piasek dzięki bardzo precyzyjnej pracy głowicy. Przedstawicielem ExOne na rynku Polskim jest firma Colmex.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na produkcję elementów lekkich, a zarazem wytrzymałych, najlepiej jest wykonywać je z materiałów kompozytowych oraz ograniczyć ich geometrię do samej powłoki zewnętrznej, czyli czyniąc je pustymi w środku. Dzięki opracowanemu przez ExOne procesowi Washout Tooling tworzenie tego typu projektów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby zgłębić tajniki tej metodyki ExOne przygotowała specjalne seminarium.

Webinar jest bezpłatny i prowadzony będzie w języku angielskim przez Ricka Lucasa, CTO ExOne. Wydarzenie zaplanowano na 25 marca na godzinę 19:00. Aby wziąć w nim udział należy wcześniej wypełnić formularz rejestracyjny.

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments