Promocja z okazji 10-tych urodzin SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 27 sie 2020

SEB-COMP, jeden z czołowych dystrybutorów drukarek 3D oraz akcesoriów do nich, obchodzi właśnie 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji przygotowano szereg różnych atrakcji dla swoich obecnych oraz przyszłych klientów. Jedną z nich jest możliwość uzyskania 30% rabatu na maksymalnie 10 szpul filamentu Fiberlogy, przy zakupie dowolnej drukarki 3D z oferty firmy.

W ciągu ostatniej dekady w firmie SEB-COMP działo się naprawdę wiele. Rozwijały się nowe obszary działalności, powstawały pierwsze stacjonarne sklepy, a przede wszystkim unowocześniała się technologia, która od zawsze była głównym profilem jej zainteresowania.

Obecnie firma sukcesywnie zwiększa grono swoich Klientów – zarówno tych biznesowych, jak i detalicznych. W stałej ofercie posiada ponad 200 modeli różnych urządzeń – drukarek profesjonalnych, ale także przeznaczonych do użytkowania dla absolutnych amatorów, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z drukiem 3D. Niewątpliwym atutem marki jest profesjonalny serwis, baza wiedzy o druku 3D oraz szkolenia z zakresu programowania drukarek 3D.

Rabat na filamenty Fiberlogy można zrealizować zarówno poprzez stronę internetową sklepu, składając zamówienie telefoniczne pod numerem 22 299 69 89, jak również w sklepach stacjonarnych SEB-COMP. Przypominamy również o trwającym nadal konkursie, w którym nagrodą główną jest drukarka 3D Wanhao i3. Więcej szczegółów oraz regulamin dostępne są pod tym adresem.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments