3D with Me zaprasza na bezpłatne zajęcia z druku 3D

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 13 wrz 2020

3D with ME, jedna z marek firmy SEB-COMP, która skupia się głównie na działaniach edukacyjnych, związanych z projektowaniem oraz drukiem 3D, zaprasza na bezpłatne zajęcia, które przybliżą najciekawsze zagadnienia związane z tą technologią. Warsztaty odbędą się w najbliższą środę w Lublinie.

Podczas zajęć będzie można dowiedzieć się jak obsługiwać drukarkę 3D, jak tworzyć i skąd brać gotowe modele 3D oraz jakie są najpopularniejsze materiały do druku 3D. Organizatorzy zaprezentują praktyczne zastosowanie drukarek 3D – jakie przedmioty mogą pomóc nam w domu, szkole czy w pracy. Będzie można poznać również obsługę świetnego programu do modelowania 3D – Autodesk Tinkercad, co pozwoli na postawienie pierwszych kroków w tworzeniu obiektów i grafiki 3D, zapoznanie się z innowacyjną technologią druku 3D oraz zdobycie nowych, praktycznych umiejętności.

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 10-16 lat. Swój udział można zarezerwować wysyłając maila na adres lniedzwiadek@seb-comp.pl. Zajęcia odbędą się w Klubie Miniatura przy ul. Śliwińskiego 1 w Lublinie, w środę 16 września o godzinie 18:00. Ilość miejsc jest ograniczona.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments