SEB-COMP wyłącznym polskim dystrybutorem drukarek 3D Zmorph

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 05 paź 2020

SEB-COMP, jeden z czołowych dystrybutorów drukarek 3D oraz filamentów, zostaje wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D marki Zmorph. Tym samym w stałej ofercie sklepu będzie można znaleźć model Zmorph VX, który dostępny jest w dwóch wersjach wyposażenia.

Firma SEB-COMP działa na polskim rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas sukcesywnie się rozwija oraz poszerza swój asortyment. W stałej ofercie posiada ponad 200 modeli różnych urządzeń – drukarek profesjonalnych, ale także przeznaczonych do użytkowania dla absolutnych amatorów, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z drukiem 3D. Niewątpliwym atutem marki jest profesjonalny serwis, baza wiedzy o druku 3D oraz szkolenia z zakresu programowania drukarek 3D.

Pomimo że w ofercie sklepów SEB-COMP drukarki 3D Zmorph dostępne były już od dawna, to teraz firma została ich oficjalnym oraz wyłącznym dystrybutorem na naszym rynku. Tym samym w ciągłej sprzedaży możemy nabyć u niej te urządzenia zarówno w wersji tylko do druku 3D, jak również z dodatkowymi akcesoriami, pośród których znajdziemy moduł dwugłowicowy, do frezowania oraz grawerowania laserowego.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments