SEB-COMP właścicielem marki 3dl.tech

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 06 lis 2020

SEB-COMP to jeden z czołowych dystrybutorów drukarek 3D oraz filamentów, który za sprawą swoich ostatnich decyzji biznesowych, nie pozwala o sobie zapomnieć. Tym razem firma może pochwalić się całkowitym przejęciem praw do marki 3dl.tech.

Firma SEB-COMP działa na polskim rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas sukcesywnie się rozwija oraz poszerza swój asortyment. W stałej ofercie posiada ponad 200 modeli różnych urządzeń – drukarek profesjonalnych, ale także przeznaczonych do użytkowania dla absolutnych amatorów, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z drukiem 3D. Niewątpliwym atutem marki jest profesjonalny serwis, baza wiedzy o druku 3D oraz szkolenia z zakresu programowania drukarek 3D.

Po ogłoszonej raptem miesiąc temu informacji o zostaniu wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D marki Zmorph, otrzymujemy kolejną elektryzującą wiadomość, tym razem o przejęciu marki 3dl.tech, do której należały sklep internetowy www.sklep.3dl.tech, oferujący drukarki 3D, skanery 3D, jak również materiały do druku 3D oraz strona www.3dl.tech, skupiająca się na części usługowej projektowania 3D oraz wykonywania wydruków 3D. Operatorem tych stron będzie od tej chwili firma SEB-COMP.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments