Nowy termin targów KRAKDENT 2021

Kategoria: Informacje branżowe 23 gru 2020

Trwająca od niemal roku pandemia COVID-19 wywróciła do góry nogami kalendarze światowych, jak również polskich imprez targowych. Dotknęło to również odbywających się co roku Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT, które z tego powodu były już przekładane trzykrotnie. Pomimo że do zaplanowanego na kwiecień 2021 czwartego terminu imprezy pozostało jeszcze sporo czasu, to ze względu na zorganizowany w EXPO Kraków tymczasowy szpital polowy, została ona ponownie przełożona, tym razem na czerwiec 2021 roku. Poniżej prezentujemy oficjalny komunikat organizatorów wydarzenia.

Z ogromną nadzieją patrzymy na rok 2021 wierząc, że spotkamy się z Państwem już niebawem w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. W związku ze zmianą w funkcjonowaniu firmy, spowodowaną decyzją Ministerstwa Zdrowia o przekształceniu obiektu w szpital tymczasowy, zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® później, niż zazwyczaj – w dniach 10-12 czerwca 2021.

Nasz obiekt będzie przywrócony  do użytku wcześniej, jednak chcemy mieć czas na wykonanie prac, które na nowo pozwolą cieszyć się komfortowymi wnętrzami. Nadchodząca edycja z całą pewnością będzie wyjątkowa, ponieważ spotkamy się pierwszy raz po dłuższej przerwie. Będzie to idealna okazja do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń z minionego roku, nawiązania nowych kontaktów i uzupełnienia wiedzy o najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Nasz zespół dopracowuje wszelkie szczegóły związane z przyszłorocznym programem towarzyszącym, tak, by spełnił oczekiwania uczestników targów.

Już dziś cieszymy się na ponowne spotkanie z Państwem.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments