Wymień używaną drukarkę 3D na nową z CadXpert

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 02 gru 2020

Nic nie irytuje bardziej, niż urządzenie, które nie działa poprawnie. Jeśli drukarka 3D, z której korzystasz gubi i przesuwa warstwy, materiał zacina się w ekstruderze, a kalibracja trwa tyle co sam wydruk 3D, to chyba czas na zmianę urządzenia. Firma CadXpert przygotowała akcję wymiany używanych drukarek 3D na nowe z rabatem. Promocja trwa do 24 grudnia.

Do akcji można zgłosić dowolną drukarkę 3D, działającą w dowolnej technologii druku 3D. Sprzęt może być uszkodzony. Firma CadXpert zobowiązała się do odebrania i utylizacji urządzenia, o ile zażyczy sobie tego zamawiający. Oznacza to, że nie musimy oddawać starej drukarki 3D, by otrzymać rabat na nową.

Jak skorzystać z promocji?

Należy zgłosić się do dostawcy systemów druku 3D – firmy CadXpert (info@druk3d.cx). Potrzebne będzie zdjęcie posiadanej drukarki 3D oraz zdjęcie numeru seryjnego lub tabliczki znamionowej. Następnie wybieramy drukarkę 3D z oferty dostawcy, na którą składają się maszyny marki Stratasys, MakerBot oraz Formlabs. Wysokość rabatu na nowy sprzęt jest przyznawana w zależności od wartości oddawanego sprzętu i wartości wybranej drukarki 3D. Wymiana z rabatem obowiązuje na zasadzie 1:1, czyli za każdą oddaną drukarkę dostaniemy zniżkę na nową, rabaty nie łączą się.

Dzięki tej akcji można pozbyć się używanego lub uszkodzonego sprzętu, a przy tym otrzymać rabat na nowy. To także dobra okazja do weryfikacji swoich poprzednich zakupów, np. jeśli ktoś zamówił urządzenie do firmy, ale okazało się, że wybrana technologia druku nie jest do końca odpowiednia lub maszyna nie obsługuje potrzebnych materiałów. W ten sposób można pozbyć się urządzenia, które nie przynosi zysków.

Szczegóły oraz zgłoszenia do akcji dostępne są tutaj.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments