Skanery 3D FreeScan UE7 i UE11 w ofercie CadXpert

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 16 kw. 2021

Najnowsze skanery 3D FreeScan UE7 oraz UE11 są już dostępne w ofercie firmy CadXpert. Urządzenia te, to laserowe ręczne skanery 3D, oferujące ponadprzeciętne możliwości w konkurencyjnej cenie.  Po raz kolejny, ich producent, marka Shining 3D udowadnia, że jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie tego typu maszyn.

Te wysokiej klasy urządzenia metrologiczne pozwalają zachować wyjątkową dokładność pomiarów nawet w trudnych warunkach operacyjnych. Ich ergonomiczna i lekka konstrukcja pozwala na łatwą obsługę, zapewniając precyzyjne rozwiązania kontrolne na poziomie metrologicznym. Urządzenie świetnie sprawdza się w przemyśle motoryzacyjnym, transportowym, lotniczym, produkcji maszyn oraz kontroli jakości. Skanery 3D FreeScan UE dedykowane są zarówno dla użytkowników wymagających, jak i tych rozpoczynających pracę z wykorzystaniem tych urządzeń.

Co wyróżnia skanery 3D FreeScan UE7 i UE11?

Wysokie parametry urządzenia klasy metrologicznej​ – w tym przypadku, to rzadko spotykana dokładność skanowania do 0,02 mm. Dokładność objętościowa wynosi 0,02 mm + 0,04 mm / m, natomiast skanowanie odbywa się z prędkością do aż 1 020 000 pkt/s.

Stabilność powtarzalnych pomiarów – podczas wielokrotnego pomiaru tego samego przedmiotu skaner 3D FreeScan UE zapewnia spójne wyniki, co potwierdza niezawodność urządzenia.

Niska waga  – urządzenie waży zaledwie 670g, dzięki czemu skanowanie ręczne jest bardzo proste, a obsługujący nie odczuwa zmęczenia wynikającego z długiego czasu pracy ze skanerem 3D.

Szeroki zakres adaptacji materiałowych – urządzenie jest przystosowane do pracy w wymagających warunkach. Niebieskie światło laserowe pozwala na bezproblemowy skan. W tym także ciemnych oraz błyszczących obiektów.

Wysoka wydajność – duży obszar skanowania do 510 x 520 mm zapewnia większe pole widzenia dla płynniejszego i bardziej wydajnego skanowania.

Prosta i intuicyjna obsługa oprogramowania – wyjątkowo przyjazny dla użytkownika system operacyjny z prostą konfiguracją oprogramowania i wskazówkami przez cały proces przepływu pracy, który umożliwia użytkownikom łatwe opanowanie operacji.

Bezproblemowe podłączanie do oprogramowania kontrolnego – dane ze skanowania można jednym kliknięciem zaimportować do oprogramowania inspekcyjnego, takiego jak Geomagic Control X, Verisurf Inspect i Einsense Q, zwiększając wydajność inspekcji.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments