Technologie Druku 3D od podstaw – kurs online poświęcony technologiom przyrostowym

Kategoria: Informacje branżowe 26 maj 2021

Ruszyła pierwsza w Polsce platforma szkoleniowa poświęcona technologiom przyrostowym. Kurs online „Technologie Druku 3D od podstaw” zawiera 12 odcinków unikatowej wiedzy przygotowanej przez ekspertów i praktyków. Dla każdego uczestnika organizatorzy przygotowali konkurs, w którym wygrać można jedną z trzech drukarek 3D: Creality Ender 3, Anycubic Photon Mono lub Makerbot Method.

Platforma szkoleniadruk3d.pl to certyfikowany program szkoleniowy przeznaczony dla osób zarówno początkujących, jak i zaznajomionych z technologiami druku 3D, od hobbystów i studentów po inżynierów, lekarzy, nauczycieli czy kadrę kierowniczą. Treść kursu zaprojektowali eksperci-praktycy z branży druku 3D specjalizujący się w różnych technologiach przyrostowych. Dzięki temu szkolenie zawiera unikalną wiedzę przekazaną w przejrzystej formie e-lekcji. Kurs pozwala usystematyzować wiedzę na temat druku 3D i daje podstawy do dalszej nauki obsługi drukarek 3D.

Platforma szkoleniadruk3d.pl to program, który wyróżnia jego certyfikacja wg standardu SUS 2.0. Ten atest uprawnia do świadczenia profesjonalnych usług z zakresu szkoleń i doradztwa. Szkolenie sprawdzi się dla osób, które chcą rozpocząć karierę zawodową w branży druku 3D lub dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje. Przedsiębiorcy dowiedzą się z tego kursu między innymi jak druk 3D może pomóc w ich firmie, a osoby, które dopiero zaczynają myśleć o własnej drukarce 3D po tym szkoleniu poznają możliwości druku 3D.

Co zawiera Kurs „Technologie Druku 3D od podstaw”?

Szkolenie zawiera 12 odcinków unikatowej wiedzy i praktycznych rozwiązań. Z programem kursu można zapoznać się na www.szkoleniadruk3d.pl

Po zakupie kursu „Technologie Druku 3D od podstaw” otrzymujemy dostęp do platformy e-learningowej, a w niej czeka nas:

  • 12 odcinków o druku 3D
  • mobilny, nieograniczony dostęp 24/7
  • ponad 14 godzin dodatkowych webinarów
  • 75 stron kompendium wiedzy o druku 3D
  • quizy, test końcowy
  • imienny certyfikat

a także:

  • indywidualne/grupowe konsultacje
  • indywidualny pokaz technologii
  • walizka z przykładowymi wydrukami

Wygraj jedną z trzech drukarek 3D

Aby wziąć udział w organizowanym konkursie należy kupić dowolny pakiet kursu i odpowiedzieć na zadanie konkursowe w komentarzu pod filmem na Facebooku platformy szkoleniowej. Autor lub autorka najbardziej kreatywnej odpowiedzi otrzyma nagrodę w postaci jednej z trzech drukarek: Creality Ender 3, Anycubic Photon Mono lub Makerbot Method. Szczegóły na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć tutaj.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments