Sinterit Lisa Pro – oferta sprzedaży

Kategoria: Custom Construction Informacje branżowe 27 sie 2021

Sinterit Lisa Pro to jeden z polskich flagowych towarów eksportowych, a zarazem jedna z najpopularniejszych desktopowych drukarek 3D typu SLS. Wszyscy zainteresowani tym urządzeniem mają niepowtarzalną okazję zakupu prawie nieużywanej jednostki w atrakcyjnej cenie, za sprawą oferty odsprzedaży, przygotowanej przez firmę Custom Construction. Dodatkowym atutem jest dorzucenie do całego zestawu instalacji azotowej, która zwiększa jeszcze bardziej zakres możliwych do stosowania materiałów.

Firma Custom Construction powstała w 2018 roku, jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przemysłu na usługi druku 3D, a jednocześnie z pasji właściciela do nowinek technicznych i motoryzacji. Związane było to również z zapotrzebowaniem na usługi szybkiego prototypowania, produkcji krótkich serii, bez potrzeby dużych inwestycji oraz szybkich dostaw komponentów do klientów końcowych. Na początku firma skupiła się na realizacji zleceń dla klientów z branży motoryzacyjnej, jednak szybko okazało się, że inne branże przemysłowe oraz artyści także chętnie sięgają po usługę druku 3D.

Z biegiem lat firma systematycznie powiększała swój park maszynowy, kładąc szczególny nacisk na różnorodność technologii druku, dzięki czemu dysponuje dzisiaj urządzeniami klasy FDM, SLA, DLP oraz SLS. Pozwala jej to realizować usługi druku 3D dla klientów w szerokim zakresie wymagań technicznych, dokładności druku oraz wielkości komponentów.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na usługi druku 3D w zakresie technologii SLS, firma poszukuje obecnie drukarek 3D o większym obszarze roboczym oraz krótszym czasie druku. Dlatego też postanowiła sprzedać posiadaną drukarkę 3D Lisa Pro firmy Sinterit, która została zakupiona w lutym tego roku. Urządzenie objęte jest więc jeszcze gwarancją producenta, a dodatkowo w cenie zakupu, poza dodatkowym osprzętem, otrzymamy również instalację azotową, która pozwala na druk 3D z takich materiałów jak PA11/PP oraz wielu innych.

Wszystkie zainteresowane zakupem tego zestawu osoby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Custom Construction:

telefon: +48 578 500 945

e-mail: biuro@customconstruction.pl

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments