Inicjatywa branży druku 3D upamiętniająca 100-lecie otwarcia Targów Wschodnich

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 24 wrz 2021

W najbliższą sobotę, 25 września o godzinie 12:00, firmy zrzeszone wokół Dni Druku 3D, największej polskiej imprezy targowej dotyczącej druku 3D, opublikują na swoich kanałach społecznościowych film, który stanowi symboliczny hołd złożony polskim inżynierom i pracownikom przemysłowym. Zwrócą uwagę na ich dorobek, specyfikę rozwoju polskiego przemysłu przez cały XX wiek oraz ważną rolę targów, które niezmiennie ukazują pełen przekrój innowacji w dynamicznie zmieniającej się branży.

Zbliżająca się setna rocznica otwarcia Targów Wschodnich, w której wziął udział Naczelnik II Rzeczpospolitej Polskiej, Józef Piłsudski, to odpowiedni moment dla polskich firm z rozwijającego się obszaru druku 3D i nowych technologii hardware, by upamiętnić wysiłki i pracę wszystkich osób, które przez lata budowały i budują polski przemysł technologiczny.

Głównym celem inicjatywy jest zachęcenie do pogłębienia wiedzy i podtrzymania pamięci o dorobku polskiego przemysłu, określenie kluczowej roli targów w zrzeszaniu przedsiębiorstw i napędzaniu rozwoju branży, a także popularyzacja współczesnych dokonań inżynierów i specjalistów z sektorów Przemysłu 4.0, nowych technologii i druku 3D.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kampania informacyjna obejmująca udział podmiotów, których działalność dotyczy popularyzacji nowych technologii i przemysłu.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments