BCN3D Technologies otwiera centrum logistyczne w Ameryce Północnej

Kategoria: Przemysłowe drukarki 3D 03 gru 2021

Wiodący producent rozwiązań do druku 3D, firma BCN3D Technologies, ogłosiła swoją ekspansję na rynku Ameryki Północnej, dzięki nowemu centrum logistycznemu otwartemu w New Jersey. Jest to pierwsza tego typu jednostka zlokalizowana poza siedzibą główną firmy i nadzorowana przez oddzielnego kierownika sprzedaży.

Ekspansja BCN3D powiązana jest przede wszystkim z imponującym rozwojem firmy, jaki miał miejsce w ostatnich czterech miesiącach. W tym czasie usłyszeliśmy między innymi o przejęciu AstroPrint, uruchomieniu nowych usług opartych na chmurze oraz wypuszczeniu, zaprezentowanego na targach Formnext 2021, zestawu Metal Pack, przeznaczonego do druku 3D ze stali nierdzewnej. Nie bez znaczenia był również zaobserwowany znaczący wzrost sprzedaży produktów hiszpańskiego producenta w tym regionie w ostatnich latach.

Nasza ekspansja do Stanów Zjednoczonych jest ważnym kamieniem milowym dla BCN3D, ponieważ wskazuje ona, że firma jest teraz w pełni zdolna do zaspokojenia potrzeb i wymagań partnerów i klientów BCN3D w tym regionie. Nowe centrum w New Jersey zapewni nam nowe możliwości biznesowe od 2022 r., wzmocni nasze relacje z klientami oraz pokaże zaangażowanie BCN3D w zrównoważony rozwój środowiska, ponieważ konsolidujemy większe przesyłki, dla większej liczby klientów za pomocą centrum logistycznego znajdującego się bliżej nich w Ameryce Północnej.Xavier Martínez Faneca, Dyrektor generalny BCN3D
Photo Credit: BCN3D Technologies

Utworzenie scentralizowanego centrum logistycznego w Ameryce Północnej zapewni większą sprawność w zakresie dostaw zamówień na ten rynek, eliminując tranzyt produktów oraz umożliwiając szybkie serwisowanie na terytorium USA. Krok ten umożliwi również wzmocnienie więzi z lokalnymi partnerami BCN3D, takimi jak Matterhackers, Dynamism, Shop3D oraz 3D Platform.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: BCN3D Technologies

O autorze
Łukasz Długosz

Redaktor Naczelny 3D w praktyce. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, fan gier komputerowych oraz konsol i sprzętu retro.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments