Fiberlogy odświeża gamę kolorów Easy PLA – nowe kolory już w sprzedaży

Kategoria: Fiberlogy Informacje branżowe 07 lut 2022

Z początkiem minionego tygodnia Fiberlogy, wiodący polski producent filamentów do druku 3D, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowych kolorów swojego najpopularniejszego produktu – Easy PLA. Trzy pośród nich to materiały zawierające w swoim składzie brokat, czwarty z kolei wyróżnia się ciekawym efektem opalizacji, różnym w zależności od kąta padania światła.

Miłośników pięknych wydruków z pewnością ucieszy wiadomość o dodaniu aż 4 nowych wersji kolorystycznych. Nowe produkty rozbudowują gamę kolorów specjalnych Easy PLA, wśród których znajdują się tak lubiane: Vertigo, Onyx, Inox, True Gold i Aurora.

Wśród nowych wersji kolorystycznych znalazły się 3 kolory z dodatkiem brokatu:

  • Ruby Red – rubinowa czerwień ze srebrnym brokatem, której odcień jedni porównają do barwy wina, inni do krwistej czerwieni.
  • Midnight Sky – głęboki niebieski kolor z dodatkami srebrnego i różowego brokatu, które nadają mu wyjątkowy charakter rozgwieżdżonego sierpniowego nieba.
  • Alien Green – ciemna zieleń z domieszką srebrnych drobinek gwarantuje nieziemski wygląd modeli wydrukowanych z tego filamentu.

Ostatnią nowością jest coś, co może szczególnie trafić w gusta drukarzy:

  • Spectra Blue – opalizujący filament, który zmienia swój odcień w zależności od kąta padania światła. Ten unikatowy materiał urzeka spektrum kolorów od granatowego przez stalowy aż po złoto.

Wszystkie nowe wersje kolorystyczne odznaczają się taką samą łatwością druku 3D jak, chociażby popularny Easy PLA Vertigo. Oznacza to, że mogą być one drukowane na dyszy 0,4 w standardowym zakresie temperatur bez większego ryzyka zatkania dyszy drobinkami brokatu.

Nowe filamenty Fiberlogy Easy PLA dostępne są poprzez resellerów, których lista dostępna jest tutaj.

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments