SEB-COMP tworzy największą sieć sprzedaży bezpośredniej drukarek 3D i filamentów w Polsce

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 20 kw. 2022

SEB-COMP to jeden z największych dostawców drukarek 3D, skanerów 3D i materiałów eksploatacyjnych do druku 3D w Polsce. Firma świadczy również kompleksowe usługi druku 3D opartego o metody FDM, SLA czy MJF, jak również szkolenia i pogwarancyjne usługi serwisowe drukarek 3D. SEB-COMP jest jednym z największych sklepów on-line, a od pewnego czasu sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży bezpośredniej. Na ten moment firma może pochwalić się czterema salonami handlowymi w czterech regionach Polski i pięcioma stacjonarnymi punktami odbioru zamówień w innych regionach Polski. Jest to największa sieć sprzedaży produktów związanych z drukiem 3D w naszym kraju.

Początki SEB-COMP sięgają 2010 roku. Początkowo firma specjalizowała się w sprzedaży urządzeń i akcesoriów elektronicznych, sukcesywnie wzbogacając swoją ofertę o drukarki 3D i materiały eksploatacyjne. Dziś SEB-COMP może pochwalić się najszerszą ofertą handlową w kraju, liczącą blisko 40 marek drukarek 3D pracujących w różnych technologiach (FDM/FFF, SLA/UV LCD, SLS), blisko 20 marek filamentów, żywic światłoutwardzalnych i proszków poliamidowych, 6 marek skanerów 3D oraz kilkanaście typów akcesoriów i części zamiennych. W ramach platformy 3D with me oferuje również szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z druku oraz projektowania 3D.

SEB-COMP jest autoryzowanym dystrybutorem drukarek 3D, żywic oraz filamentów takich firm jak:

  • Zmorph
  • Sinterit
  • CreatBot
  • Creality – autoryzowany dystrybutor w Polsce
  • Grupa Azoty
  • Devil Design
  • Monocure
  • FunToDo
  • Fiberlogy
  • Spectrum Filaments

Równocześnie firma jest największym dostawcą drukarek 3D Zortrax w kraju i czołowym dostawcą drukarek 3D Raise3D. Inne produkty w ofercie SEB-COMP to między innymi produkty takich firm jak: Anycubic, BCN3D, Flashforge, Formlabs, Intamsys, MakerBot, Peopoly, Photocentric, Snapmaker, Ubot3D, Wanhao, XYZPrinting, a także skanery 3D – Einscan i Artec.

W ramach programu Laboratoria Przyszłości SEB-COMP dostarcza drukarki 3D, filamenty, skanery 3D oraz szereg akcesoriów wchodzących w skład specyfikacji programowej, jak mikrokontrolery, stacje lutownicze, sprzęt audio i video czy roboty edukacyjne.

Jeśli chodzi o sieć sprzedaży stacjonarnej, pierwszymi salonami handlowymi były punkty w Lublinie, Warszawie i Katowicach. W zeszłym roku firma uruchomiła salon handlowy we Wrocławiu. Teraz istotnie rozszerza swoją działalność, uruchamiając pięć kolejnych punktów odbiorów zamówień w Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Krakowie i Łodzi. Dodatkowo SEB-COMP posiada przedstawicielstwa handlowe w Bydgoszczy i Białymstoku.

Sieć sprzedaży stacjonarnej SEB-COMP

Salony handlowe:

Punkty odbioru zamówień (odbiór zamówień w punktach odbioru jest bezpłatny):

Przedstawicielstwa handlowe:

 

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: SEB-COMP

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments