get3D zostaje kolejnym dystrybutorem BCN3D w Polsce

Kategoria: get3D Informacje branżowe 06 maj 2022

Hiszpański producent jednych z najpopularniejszych drukarek 3D, BCN3D Technologies, ogłosiła podpisanie umowy dystrybucyjnej z polską firmą get3D. Tym samym na naszym rynku znajdziemy już dwóch oficjalnych dystrybutorów urządzeń oraz akcesoriów tej marki.

Firma get3D od sześciu lat zajmuje się doradztwem, wdrażaniem systemów do druku 3D oraz materiałów eksploatacyjnych do firm zlokalizowanych w całej Polsce. Jako partner i dystrybutor znanych na całym świecie rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych, współpracuje zarówno z małymi firmami, jak i dużymi korporacjami, oferując im pełne portfolio wysokiej klasy produktów, instalację, szkolenia oraz wsparcie techniczne i merytoryczne.

Jako dystrybutor rozwiązań do druku 3D uważnie obserwujemy globalny rynek w tym zakresie. BCN3D od dawna przyciąga naszą uwagę ciekawymi rozwiązaniami oraz spójnym rozwojem. Decyzja o współpracy była logiczną konsekwencją i wszystkie rozmowy oraz spotkania, które już odbyliśmy, tylko nas w tym upewniły. Bardzo się cieszymy, że dzięki temu będziemy mogli zaoferować naszym klientom bardzo ciekawe, kompletne rozwiązania w zakresie druku 3D, w konkurencyjnych cenach. Chcemy wnieść trochę hiszpańskiego słońca do Polski!Adam Kozubowicz, CEO get3D
Photo Credit: BCN3D Technologies/get3D

Dzięki znaczącemu doświadczeniu get3D w produkcji addytywnej, w połączeniu z ich imponującym zapleczem i oddanym zespołem, jesteśmy pewni, że będą oni doskonałym dopełnieniem, pomagając nam rozwijać się oraz obsługiwać klientów z Polski.Xavier Martínez Faneca , CEO BCN3D

get3D jest drugim po firmie Global 3D oficjalnym dystrybutorem marki BCN3D w Polsce.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: BCN3D Technologies/get3D

O autorze
Łukasz Długosz

Redaktor Naczelny 3D w praktyce. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, fan gier komputerowych oraz konsol i sprzętu retro.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments