Metalowe i ceramiczne filamenty do druku 3D – get3D zaprasza na darmowy webinar

Kategoria: get3D Informacje branżowe 23 maj 2022

get3D zaprasza na webinarium, podczas którego specjaliści firmy omówią możliwości druku 3D z metalowych oraz ceramicznych filamentów Zetamix. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek, 26 maja o godzinie 12:00. Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Firma get3D od sześciu lat zajmuje się doradztwem, wdrażaniem systemów do druku 3D oraz materiałów eksploatacyjnych do firm zlokalizowanych w całej Polsce. Jako partner i dystrybutor znanych na całym świecie rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych, współpracuje zarówno z małymi firmami, jak i dużymi korporacjami, oferując im pełne portfolio wysokiej klasy produktów, instalację, szkolenia oraz wsparcie techniczne i merytoryczne.

Zapraszamy na darmowy webinar, podczas którego specjaliści z get3D zaprezentują możliwości druku 3D w technologii FFF z metalowych i ceramicznych filamentów Zetamix. Podczas wykładu dowiemy się między innymi jakie są wymagania dotyczące drukarki 3D, jak wygląda sam druk i post-processing, co oprócz drukarki jest jeszcze potrzebne oraz jakie własności mają gotowe wydruki. Poznamy również możliwe zastosowania oraz już wykorzystywane aplikacje.

Bezpłatne webinarium odbędzie się 26 maja (czwartek) o godz. 12:00.

Udział w wydarzeniu jest możliwy po wcześniejszej rejestracji, której należy dokonać tutaj.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release get3D

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: get3D

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments