SEB-COMP wprowadza sprzedaż hurtową

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 20 maj 2022

SEB-COMP to jeden z czołowych dostawców drukarek 3D, skanerów 3D i materiałów eksploatacyjnych do druku 3D w Polsce. Firma świadczy również kompleksowe usługi druku 3D, jak również szkolenia i pogwarancyjne usługi serwisowe drukarek 3D. SEB-COMP poza sklepem on-line, to przede wszystkim sprzedaż bezpośrednia w czterech salonach handlowych i pięciu stacjonarnych punktach odbioru zamówień. Kolejnym krokiem w rozwoju marki staje się właśnie sprzedaż hurtowa oferowanych przez siebie towarów.

W ciągu ostatniej dekady w firmie SEB-COMP działo się naprawdę wiele. Rozwijały się nowe obszary działalności, powstawały pierwsze stacjonarne sklepy, a przede wszystkim unowocześniała się technologia, która od zawsze była głównym profilem jej zainteresowania.

Obecnie firma sukcesywnie zwiększa grono swoich Klientów – zarówno tych biznesowych, jak i detalicznych. W stałej ofercie posiada ponad 200 modeli różnych urządzeń – drukarek profesjonalnych, ale także przeznaczonych do użytkowania dla absolutnych amatorów, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z drukiem 3D. Niewątpliwym atutem marki jest profesjonalny serwis, baza wiedzy o druku 3D oraz szkolenia z zakresu programowania drukarek 3D.

W sklepach SEB-COMP znajdziemy drukarki 3D marek takich jak Zortrax, Creality, Flashforge, Makerbot, Zmorph, Snapmaker, Sinterit oraz wielu innych. Łącznie jest to około 38 producentów, co zapewnia największy w Polsce wybór sprzętu u jednego dostawcy. Podobnie jest z materiałami do druku 3D. Zaglądając na półki lub odwiedzając sklep internetowych SEB-COMP znajdziemy tam wiele znanych marek, takich jak chociażby Spectrum, Grupa Azoty, Fiberlogy, Rosa 3D, Devil Design, Zmorph, Zortrax, F3D filament, Raise 3D, Ultimaker, Formlabs, Monocure, Funtodo, Photocentric, BlueCast, Creality oraz Anycubic. Do tego wszystkiego doliczyć trzeba również wszelkiego rodzaju sprzęt, od skanerów 3D, po suszarki do filamentów, aż po myjki oraz utwardzarki do wydruków z żywic fotopolimerowych.

Podsumowując, oferta firmy zapewnia szeroki wybór produktów, największą sieć sprzedaży stacjonarnej oraz online, jak również główny magazyn z towarem dostępnym od ręki, co daje nam w rezultacie gotową hurtownię 3D. Jak nawiązać współpracę firmą SEB-COMP? Wystarczy wysłać email na adres: hurt@seb-comp.pl, podając dane do faktury oraz do wysyłki. W efekcie otrzymamy dostęp do szerokiego zakresu sprzętu związanego z technologiami przyrostowymi w atrakcyjnych cenach hurtowych.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release SEB-COMP

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: SEB-COMP

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments