SEB-COMP zostaje dystrybutorem żywic firmy BlueCast

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 19 lip 2022

Firma SEB-COMP, jeden z czołowych dystrybutorów drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wzbogaca swoją ofertę o trzy nowe materiały. Żywice firmy BlueCast, bo o nich właśnie mowa, znajdą zastosowanie w niejednej pracowni jubilerskiej.

BlueCast to włoska marka skupiona na produkcji profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych i maszyn do druku 3D. Od 2008 roku BlueCast specjalizuje się w produkcji żywic odlewniczych dla przemysłu jubilerskiego. Dzięki swojemu doświadczeniu jest partnerem wielu czołowych producentów drukarek 3D.

Wszystkie produkty BlueCast posiadają certyfikat “100% Made in Italy” i są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników. Klienci z ponad 50 krajów określają materiały tego producenta mianem najlepszych żywic odlewniczych na rynku.

Materiały, które trafiają do oferty sklepu SEB-COMP to:

  • BlueCast Cr3a LCD/DLP– żywica odlewnicza na bazie monomerów, przeznaczona do stosowania w urządzeniach opartych na systemie LCD,
  • BlueCast X5 LCD/DLP– następna z żywic odlewniczych stosowana głównie w przemyśle jubilerskim, charakteryzująca się dość wysoką temperaturą sublimacji na poziomie 130° C,
  • BlueCast X-ONE LCD– jedną z głównych zalet tego materiału jest wartość skurczu, która wynosi 0%.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release SEB-COMP

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: SEB-COMP

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments