CadXpert zaprasza na Dni Otwarte do swojego Salonu Druku 3D

Kategoria: CADXPERT Informacje branżowe 18 paź 2022

W dniach 26 – 28.10.2022 r. w Salonie Druku 3D firmy CadXpert w Krakowie odbędą się Dni Otwarte. W trakcie trwania wydarzenia uczestnicy będą mogli sprawdzić możliwości 15 różnych modeli drukarek 3D, drukujących w siedmiu różnych technologiach. Dni Otwarte w CadXpert to również dobra okazja, aby wszyscy zainteresowani otrzymali specjalną ofertę dla swojej firmy.

Systemy druku 3D, znajdujące się w parku maszynowym CadXpert, są najbardziej zróżnicowane pod względem technologicznym w Polsce. Krakowska firma współpracuje z każdą gałęzią przemysłu: od branży obronnej, przez automotive aż po branżę medyczną.

Na jednym piętrze budynku znajdziemy przemysłowe i typowo produkcyjne drukarki 3D, takie jak: Stratasys Fortus 450mc, Stratasys F770 i Stratasys F123 Series oraz drukarki 3D Formlabs Fuse 1 wraz ze stacją do separacji proszku Fuse Sift. Na drugim piętrze showroomu przygotowano ekspozycję desktopowych drukarek 3D. Będzie tu można zobaczyć Stratasys J55 Prime, Formlabs Form 3 oraz wielkoformatową Form 3L, a także drukarki 3D MakerBot z serii METHOD oraz SKETCH.

W osobnym pomieszczeniu będzie można zapoznać się ze skanerami 3D marki Shining 3D, DOF i Faro Focus. W trakcie wydarzenia swoją premierę będzie mieć najnowszy ręczny skaner EinStar. EinStar jest najbardziej przystępnym cenowo skanerem w ofercie Shining 3D; ze względu na łatwą obsługę oraz możliwości wykraczające poza tę półkę cenową, idealnie spełnia założenia rządowego programu Laboratoria Przyszłości.

Photo Credit: CadXpert

CadXpert to nie tylko maszyny i urządzenia – na Dniach Otwartych spotkać będzie można blisko 40 inżynierów i specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się wdrażaniem drukarek 3D i druku 3D do polskiego przemysłu. Inżynierowie świadczący na co dzień usługi druku 3D zaprezentują część swojego portfolio, które pozwoli namacalnie zrozumieć różnice między każdą z technologii druku 3D.

Salon Druku 3D znajduje się w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23. Dni otwarte odbędą się w dniach 26 – 28.10.2022 r. od godziny 8:00 do 18:00.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release CadXpert

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: CadXpert

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments