Zacznijmy dobrze tydzień – filamenty Fiberlogy Impact PLA 20% taniej w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 23 sty 2023

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu możemy kupić filamenty Fiberlogy Impact PLA o 20% taniej. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym od 23 do 29 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

W tym tygodniu sklep SEB-COMP przygotował coś dla użytkowników drukarek 3D w technologii FDM, którzy potrzebują bardziej wytrzymałego materiału niż standardowe PLA i jednocześnie chcą ominąć problemy związane z drukowaniem z ABS-u.

Materiał znajdujący się w ofercie promocyjnej:

Fiberlogy IMPACT PLA 1,75mm – filament ten swoją odpornością przewyższa nawet ABS, zachowując przy tym jednocześnie łatwość i bezpieczeństwo druku, jakie znamy z drukowania z tradycyjnych filamentów PLA. IMPACT PLA może być wykorzystywany do tworzenia elementów, które będą przeznaczone do pracy w ekstremalnych warunkach.

Powyższy filament z przypisanym do niego rabatem, dostępny jest w sprzedaży od 23 do 29 stycznia lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym lub jednym ze sklepów stacjonarnych:

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments