Zacznijmy dobrze tydzień – filamenty Fiberlogy HD PLA 20% taniej w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 16 paź 2023

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu możemy kupić filamenty Fiberlogy HD PLA o 20% taniej. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym od 16 do 22 października lub do wyczerpania zapasów.

W tym tygodniu sklep SEB-COMP przygotował coś dla użytkowników drukarek 3D w technologii FDM, którzy potrzebują bardziej wytrzymałego materiału niż standardowe PLA i jednocześnie chcą ominąć problemy związane z drukowaniem z ABS-u.

Materiały znajdujące się w ofercie promocyjnej:

  • Fiberlogy HD PLA 1,75mm jest materiałem łatwym w druku. Dodatkowy, a właściwie główny jego atut, możemy zaobserwować po wygrzaniu tego tworzywa. Proces ten należy przeprowadzić w piekarniku lub w piecu technicznym, umieszczając wydruk na płaskiej powierzchni, w zimnej komorze piekarnika/pieca technicznego. Następnie należy go rozgrzać do 80°C. Po 10-15 minutach wydruk należy wyjąć z pieca, bez dotykania go, i zostawić do wystygnięcia. Tak przeprowadzone wygrzewanie, powoduje zmianę właściwości PLA, nadając mu właściwości mechanicznych zbliżonych do ABS-u, przy jednoczesnym wzroście stabilności temperaturowej do 140°C.

Powyższe filamenty z przypisanym do nich rabatem, dostępne są w sprzedaży od 16 do 22 października lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym lub jednym ze sklepów stacjonarnych:

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments