Zacznijmy dobrze tydzień – filament Spectrum PLA Premium 20% taniej w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 30 paź 2023

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu możemy kupić filament Spectrum PLA Premium z 20% rabatem. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 30 października do 5 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Spectrum PLA Premium to filament na bazie polilaktydu, cechujący się pełną biodegradowalnością. Odpowiednio wyselekcjonowane koncentraty barwiące sprawiają, że elementy wytworzone z wykorzystaniem tego materiału posiadają intensywne kolory o szerokim spektrum barw. Niewątpliwą zaletę Spectrum Premium PLA stanowi również niski skurcz przetwórczy, przez co tworzywo to z powodzeniem może być stosowane w wielkogabarytowych drukarkach 3D, bez zamkniętej komory roboczej.

Filamenty Spectrum PLA Premium z 20% rabatem, dostępne są w sprzedaży od 30 października do 5 listopada lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym lub jednym ze sklepów stacjonarnych:

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments