Zacznijmy dobrze tydzień – filamenty typu wood 20% taniej w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 13 lis 2023

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu możemy kupić filamenty typu wood z 20% rabatem. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 13 do 19 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Filamenty typu wood, to materiały kompozytowe, wyprodukowane na bazie PLA z dodatkiem drewnianych włókien lub trocin. W zależności od producenta, tworzywa te zawierają w okolicach 70% PLA oraz 30% materiału organicznego. Pomimo tej pozornie niskiej zawartości domieszek, wykonane z tego filamentu wydruki 3D prezentują się naprawdę bardzo dobrze, dając odczucia podobne do tych, jakie towarzyszą nam przy kontakcie z prawdziwym drewnem.

Jeśli filament drewnopodobny, jest właśnie tym, którego poszukujesz lub chcesz przetestować, sklep SEB-COM posiada w swojej ofercie następujące propozycje:

Filamenty typu wood z 20% rabatem, dostępne są w sprzedaży od 13 do 19 listopada lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym lub jednym ze sklepów stacjonarnych:

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments