Zacznijmy dobrze tydzień – filamenty świecące w ciemności 20% taniej w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 25 mar 2024

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu możemy kupić filamenty świecące w ciemności z 20% rabatem. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 25 do 31 marca lub do wyczerpania zapasów.

Filamenty świecące w ciemności (glow in the dark), jak sama nazwa wskazuje posiadają specjalne właściwości, pozwalające im na świecenie w ciemności, po wcześniejszym naświetleniu ich źródłem światła. Efekt ten osiąga się za  sprawą takich dodatków jak glinian strontu (czasem siarczek cynku i siarczek wapnia), które pochłaniają światło UV i emitują je ponownie jako światło widzialne.

Podczas drukowania z tego typu materiałów należy pamiętać, że świecące w ciemności dodatki są mocno ścierne. Oznacza to, że mogą uszkodzić mosiężne dysze, które są zazwyczaj montowane w drukarkach 3D. Z tego powodu zaleca się w takich wypadach stosować dysze ze stali nierdzewnej lub inne, specjalnie wzmacniane. Ponadto należy pamiętać, że ostateczny blask wydruków będzie zależeć od gęstości wypełnienia i ekspozycji na światło. Wypełnienie o większej gęstości da jaśniejszy blask, podobnie jak ekspozycja na światło UV.

Kilka tego typu materiałów, w swojej cotygodniowej promocji, przygotował sklep SEB-COMP:

Świecące w ciemności filamenty z 20% rabatem, dostępne są w sprzedaży od 25 do 31 marca lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym lub jednym ze sklepów stacjonarnych:

  • Warszawa, al. Jana Pawła II 43a lok. 22a, 01-001 Warszawa, e-mail: warszawa@seb-comp.pl, tel: 883 336 444
  • Lublin, ul. Bociania 6/1a, 20-542 Lublin, e-mail: lublin@seb-comp.pl, tel: 696 811 833
  • Katowice, ul. Chorzowska 108 lok 16, 40-001 Katowice, e-mail: katowice@seb-comp.pl, tel: 883 633 611

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments