SEB-COMP nowym dystrybutorem ZRapid

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 21 cze 2024

Firma SEB-COMP ogłosiła swoje nowe partnerstwo jako oficjalny dystrybutor ZRapid. To ważne wydarzenie dla społeczności druku 3D, ponieważ ZRapid to renomowany producent drukarek 3D drukujących z metalu i żywicy, znany ze swojej innowacyjności i wysokiej jakości produktów.

SEB-COMP to profesjonalny sklep, który zrodził się z pasji do druku 3D. W jego ofercie znajdziemy drukarki 3D pracujące w technologii FDM, SLA i SLS, a także filamenty, żywice, akcesoria i części zamienne. Jego celem jest dostarczanie użytkownikom sprzętu do druku 3D od renomowanych marek, zapewniając najwyższą jakość i wsparcie techniczne.

ZRapid to marka, która zdobyła uznanie w świecie druku 3D za sprawą drukarek 3D SLM, SLA i SLS. Ich urządzenia charakteryzują się nie tylko wydajnością, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami. Modele ZRapid są dostępne w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że są popularne zarówno wśród hobbystów, jak i profesjonalistów. Wysoka jakość wykonania i niezawodność to cechy, które przyciągają klientów do tej marki.

Wprowadzenie ZRapid na rynek polski przez SEB-COMP oznacza większy wybór dla użytkowników którzy chcą drukować z metalu czy żywicy. Teraz można łatwiej uzyskać dostęp do zaawansowanych drukarek 3D, które umożliwiają tworzenie skomplikowanych modeli i prototypów. To także szansa rozwoju dla firm, które korzystają z technologii druku 3D w swoich procesach produkcyjnych.

Źródło/Source: informacje prasowe SEB-COMP

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: SEB-COMP/ZRapid

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments