3Dream

3Dream

Dane firmy

Adres:
3Dream
Warszawska 63
05-092 Łomianki
Poland

Email: biuro@3dream.pl
Telefon: 791 514 512
WWW: https://3dream.pl

Lokalizacja

Opis działalności

3Dream to firma, która powstała, aby ułatwić dostęp do druku 3D. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych.
Nasz zespół składa się tylko z wykfalifikowanych inżynierów znających zagadnienia szeroko pojętego druku 3D, grafiki i projektowania 3D, parametrycznego CAD oraz skanowania 3D.
Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie. Dbamy o to aby jakość naszych usług zawsze stała na najwyższym poziomie.
Na życzenie wykonujemy dokumentację techniczną oraz symulacje wytrzymałościowe projektów.
Wysoka jakość naszych wydruków dla nas priorytetem dlatego korzystamy tylko z najlepszych i sprawdzonych maszyn. Dokładamy wszelkich starań aby klient wyszedł od nas zadowolony otrzymując dokładnie to czego oczekiwał.
Za swoje usługi poręczamy naszym wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą. Sukcesywnie się rozwijamy i dbamy o najwyższej jakości wykształcenie z zakresu swojej działalności.
Lubimy wyzwania i jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe i innowacyjne pomysły na wykorzystanie druku 3D.

Oferta

DRUK 3D

Drukujemy w technologii FDM, SLS, SLM oraz SLA przy użyciu tylko profesjonalnych maszyn.
Wykorzystujemy materiały takie jak: ABS, PLA, PETG, NYLON, PC, ULTRAT, PC-ABS oraz wiele innych.
Dla potrzeb klienta, chętnie eksperymentujemy z nowymi materiałami. Oferujemy również dodatkowe usługi takie jak wygładzanie chemiczne, szlifowanie, przycinanie, nawiercanie, klejenie, szpachlowanie, pokrywanie żywicą epoksydową itp.

SKANOWANIE 3D

Dzięki skanowaniu 3D rzeczywisty przedmiot możemy w szybki sposób przekształcić w cyfrowy model 3D, a następnie wydrukować za pomocą drukarki 3D.
Oferujemy skanowanie w technologiach: triangulacji laserowej, fotogrametrii oraz strukturalnego światła białego

PROJEKTOWANIE CAD

Bazując na dokumentacji 2D, zdjęciach lub rzeczywistym obiekcie nasi projektanci są w stanie stworzyć model 3D w profesjonalnym oprogramowaniu CAD.
Oferujemy również poprawki w gotowych modelach i szkicach oraz dostosowanie ich pod druk 3D lub inne zastosowania w przemyśle.
Każdy etap projektowania jest konsultowany z klientem tak, aby efekt końcowy był najdokładniejszym odwzorowaniem pierwotnego pomysłu.
Na życzenie wykonujemy dokumentację techniczną oraz symulacje wytrzymałościowe projektów.

MODELOWANIE I WIZUALIZACJE

Oferujemy:

  • Projektowanie i cyfrowe rzeźbienie nieparametrycznych modeli 3D na podstawie zdjęcia lub samego pomysłu
  • Wykonanie studyjnych renderów modeli, czyli obrazów i rysunków 3D idealnie odwzorowujących obiekt wraz z jego otoczeniem tak, aby do złudzenia przypominały prawdziwe zdjęcie.
  • Wykonanie prostych animacji na potrzeby prezentacji, pokazów, reklam lub jako intro
  • Wsparcie przy wszelkiej obróbce, edycji i montażu audio-video materiałów multimedialnych

Galeria

Artykuły powiązane