GLOBAL 3D

GLOBAL 3D

Dane firmy

Adres:
GLOBAL 3D sp. z o.o.
ul. Rynek 40
48-300 Nysa

Email: biuro@global3d.pl
Telefon: +48 790 770 200
WWW: https://global3d.pl/pl/

Lokalizacja

Opis działalności

Firma GLOBAL 3D jest bardzo prężnie rozwijającą się firmą w zakresie wdrażania technologii druku 3D i skanu 3D w przemyśle oraz w jednostkach badawczo-edukacyjnych. Jako oficjalny i autoryzowany dystrybutor urządzeń i akcesoriów marek wiodących producentów, firma posiada możliwość wdrożenia u klienta najbardziej optymalnych rozwiązań mających na celu wsparcie dynamicznego rozwoju firmy oraz prowadzenie innowacyjnego procesu edukacyjnego w jednostkach edukacyjnych i badawczo-naukowych.

Oferta

W swojej ofercie posiadamy:

  • Drukarki 3D przemysłowe o dużych polach roboczych oraz wysokiej dokładności, przeznaczone do wykorzystywania w przemyśle jako zaawansowane narzędzia wspomagające produkcję, prototypowanie oraz badania nad rozwojem produktów.
  • Drukarki 3D profesjonalne, przeznaczone dla firm produkcyjnych centrów badawczych a także dla zaawansowanych użytkowników.
  • Drukarki 3D dla edukacji, do uczelni wyższych, szkół i placówek oświatowych oraz do użytku domowego, dla pasjonatów, uczniów, modelarzy itp.
  • Skanery 3D, które analizują obiekt lub otoczenie świata rzeczywistego, gromadząc dane na temat jego kształtu oraz koloru. Wykorzystując je następnie do skonstruowania cyfrowych trójwymiarowych modeli.

Naszą domeną są wdrożenia dedykowanych do potrzeba klienta innowacyjnych rozwiązań mających na celu wykorzystanie technologii druku 3D i skanu 3D w rozwoju firmy oraz zwiększania rozwoju jednostek edukacyjno-badawczych.

Firma GLOBAL 3D posiada bardzo duże doświadczenie w wdrażaniu technologii druku 3D i skanu 3D w kluczowych firmach w różnorakich branżach przemysłu czy też w największych Polskich Uczelniach.

Galeria

Artykuły powiązane

ARTYKUŁY POWIĄZANE