Custom Construction

Custom Construction

Dane firmy

Adres:
Custom Construction
ul. Mrozowa 20a
31-752 Kraków

Email: maciej.magiera@customconstruction.pl
Telefon: +48 578 500 945
WWW: https://www.custom-construction.pl

Lokalizacja

Opis działalności

Firma Custom-Construction jest firmą usługowo-produkcyjną specjalizującą się w wydrukach 3D dla branży motoryzacyjnej, lotniczej, medycznej oraz dla klientów detalicznych. Firma działa też w zakresie szkoleń i doradztwa we wdrażaniu technologii 3D w firmach.

Firma powstała na bazie 16 letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz pasji do innowacji, dzięki czemu doskonale jesteśmy w stanie zrozumieć i dopasować się do potrzeb naszych klientów.

Oferta

Naszym klientom pomagamy dostrzec jak dużą wartość dodaną potrafi wnieść druk 3D w ich firmach poprzez optymalizację ich kosztów, skrócenie czasu realizacji oraz usprawnienia w łańcuchu dostaw.

Dodatkowo firma oferuje wsparcie już od momentu pomysłu, poprzez konstruowanie pod kątem wydruku 3D, wydruk prototypów użytkowych już od próbki A, aż do produkcji seryjnej.

  • drukowanie 3D w następujących technologiach: FDM, PolyJet, SLA, SLS, DMLS,
  • skanowanie 3D,
  • projektowanie, tworzenie dokumentacji technicznej, inżynieria odwrotna, prototypowanie, produkcja małoseryjna, wsparcie w zakresie szkolenia oraz wdrażania technologii 3D na potrzeby działów badań i rozwoju oraz produkcji seryjnej.

Galeria

Artykuły powiązane

ARTYKUŁY POWIĄZANE