Drukarki 3D

Poniżej prezentujemy listę drukarek 3D, które wykorzystujemy w codziennej pracy oraz przy pomocy których powstały artykuły w serwisie. Nie zajmujemy się ich sprzedażą, jednakże wszystkich zainteresowanych ich zakupem możemy z powodzeniem skontaktować z firmami, które je dystrybuują.

The Form 2

FORM 2The Form 2 to najpopularniejsza i najchętniej kupowana na świecie drukarka 3D drukująca z żywicy utwardzanej wiązką lasera (technologia SLA).

Zobacz wszystkie artykuły z drukarką 3D The Form 2

Monkeyfab PRIME

PRIMEMonkeyfab PRIME to flagowa drukarka 3D warszawskiej firmy Monkeyfab, oparta o klasyczną konstrukcję Prusa i3. Posiada obszar roboczy na poziomie 20 x 20 x 18 cm, podgrzewany stół roboczy oraz 32-bitową elektronikę sterującą.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarką 3D PRIME

Panowin F1

Panowin F1Panowin F1 to drukarka 3D do samodzielnego montażu, jednakże jej złożenie trwa zaledwie kilkadziesiąt minut z uwagi na to, że większość komponentów jest gotowa. Jej obszar roboczy to 12 x 12 x 12 cm. Posiada doskonały, autorski software i jest wyposażona dodatkowo w głowicę laserową do grawerowania.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarką 3D PANOWIN

Tronxy X1

TronxyTronxy X1 to niepozorna drukarka 3D do samodzielnego montażu w absurdalnie niskiej cenie na poziomie niespełna 500 PLN. Wbrew pozorom drukuje na całkiem przyzwoitym poziomie – idealne rozwiązanie dla amatora-hobbysty.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarką 3D TRONXY X1

Ultimaker 3

Ultimaker 3Ultimaker 3 to najnowsza konstrukcja jednego z największych producentów drukarek 3D na świecie, holenderskiego Ultimakera. Jest wyposażona w dwie głowice drukujące, pozwalające na druk 3D albo z dwóch kolorów, albo z materiału budulcowego i podporowego, rozpuszczalnego w wodzie. Obszar roboczy to 20 x 20 x 20 cm.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarką 3D ULTIMAKER 3

XYZPrinting da Vinci MiniMaker, Junior & PRO

ZortraxXYZPrinting to jeden z największych producentów drukarek 3D na świecie, o bardzo szerokiej ofercie budżetowych urządzeń klasy desktop. Cechują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarkami 3D XYZPrinting da Vinci

Zortrax M200, M300 & Inventure

ZortraxZortrax to marka najbardziej znanego na świecie, polskiego producenta drukarek 3D. Posiada w ofercie trzy urządzenia: M200, M300 oraz Inventure.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarkami 3D ZORTRAX