Zacznijmy dobrze tydzień – wybrane żywice Formlabs za 1 zł przy zakupie drukarek 3D z serii Form 3 w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 05 gru 2022

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu przy zakupie drukarki 3D z serii Form 3, za jedyne 1 zł otrzymamy wybraną żywicę Formlabs. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 5 do 11 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Dla wszystkich poszukujących swojej pierwszej lub kolejnej żywicznej drukarki 3D Formlabs, przygotowano ofertę umożliwiającą zakup żywicy na start za jedyne 1 zł. Przy zakupie drukarki Form 3, Form 3B oraz Form 3L klienci mogą dołączyć do zamówienia jeden z poniższych materiałów:

  • Formlabs Draft (V2) – materiał opracowany dla szybkiego prototypowania. Żywica Draft cechuje się ok. 3-4 razy krótszym czasem budowania modelu w porównaniu do pozostałych żywic z oferty Formlabs. Polecana inżynierom, designerom i projektantom CAD do weryfikacji projektu oraz do wykonywania szybkich wydruków w ciągu jednego dnia.
  • FORMLABS STANDARD – żywica Clear sprawdzi się w elementach transparentnych odsłaniając wewnętrzne szczegóły konstrukcji. Z żywicy White uzyskujemy wydruki o znakomitej gładkiej powierzchni, dzięki czemu świetnie nadaje się do prezentacji gotowych elementów lub jako baza do malowanych wydruków. Żywica Grey v4 jest idealna do prototypowania i projektowania ogólnego, doskonale nadaje się do tworzenia małych detali. Żywica Black v4 została opracowana dla modeli o bardzo małych rozmiarach i skomplikowanych detalach.
  • FORMLABS DENTAL MODEL – materiał przeznaczony dla drukowania modeli koron i mostów z wymiennymi matrycami z zachowaniem stałego dopasowania. Precyzja wydruków w zakresie ± 35 mikrometrów. Gładkie, matowe powierzchnie końcowe o kolorze zbliżonym do gipsu ułatwiają przejście z wytwarzania analogowego na produkcję cyfrową. Żywica polecana do użytku przez laboratoria dentystyczne, pracownie ortodontyczne oraz gabinety prywatne.
  • FORMLABS DURABLE – żywica Durable (v2) symulująca właściwości polipropylenu (PP) przeznaczona jest dla wyrobów narażonych na tarcie i zużycie. Dzięki niskiemu modułowi sprężystości, dużemu wydłużeniu i wysokiej udarności, wydruki z żywicy Durable są gładkie, błyszczące i cechują się dobrą wytrzymałością na odkształcenia. Użyj tego materiału do zastosowań wymagających minimalnego tarcia.
  • FORMLABS COLOR KIT – ZESTAW – zestaw Color Kit zawiera żywicę bazową Color Base oraz pięć butelek z pigmentem w kolorze: cyan, magenta, żółty, czarny i biały – do kupienia także osobno. Dzięki aplikatorowi można precyzyjnie wymieszać pigmenty tym samym uzyskując wybrany kolor. Przygotowany barwnik następnie dodaj do kartridża z żywicą, wstrząśnij i drukuj.

Przy zakupie jednej drukarki 3D, możliwe jest dodanie do zamówienia jednej sztuki żywicy w promocyjnej cenie 1 zł. Promocja będzie trwała od 5 do 11 grudnia (lub do wyczerpania zapasów) w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych:

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments