KRAKDENT 2024 – fotorelacja z targów stomatologicznych

Kategoria: Wydarzenia Wydarzenia 17 kw. 2024

Pod koniec minionego tygodnia, odbyły się jubileuszowe, 30-te Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT 2024, jedno z najważniejszych i największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Poza sprzętem przeznaczonym typowo dla potrzeb stomatologii można na nim obejrzeć również wiele ciekawych konstrukcji skanerów oraz drukarek 3D. Zapraszamy na obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

Targi KRAKDENT 2024 odbyły się na terenie EXPO Kraków i była to jubileuszowa, 30 edycja tej prestiżowej imprezy. W wydarzeniu brało udział 340 wystawców. KRAKDENT to nie tylko stoiska wystawców, ale też spotkania z ekspertami, kursy medyczne, konferencje, warsztaty dla lekarzy, techników dentystycznych, higienistek oraz liczne szkolenia i wykłady.

Zapraszamy na obszerną fotorelację z tego wydarzenia, skupiając się między innymi na zaprezentowaniu stoisk, na których dostępne są drukarki oraz skanery 3D. Powiększenie zdjęcia uzyskujemy poprzez kliknięcie w jego miniaturkę.

O autorze
Łukasz Długosz

Redaktor Naczelny 3D w praktyce. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, fan gier komputerowych oraz konsol i sprzętu retro.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments