Colmex zaprasza na swoje stoisko na targach Toolex

Kategoria: ExOne Informacje branżowe 29 wrz 2023

Colmex, dostawca drukarek 3D do metalu, ceramik i piasku, serdecznie zaprasza na targi Toolex w Katowicach. Wydarzenie to, które odbędzie się w dniach 3-5 października 2023 roku, stanowi niepowtarzalną okazję dla profesjonalistów i entuzjastów branży obróbki metali. Colmex, jako jeden z niewielu wystawców w tej dziedzinie, prezentuje praktyczne zastosowania druku 3D jako doskonałego uzupełnienia dla tradycyjnych technik obróbki CNC.

Na stoisku Colmex będzie można zobaczyć szeroką gamę części wydrukowanych w 3D. Obejmuje to projekty z różnorodnych materiałów, takich jak stopy tytanu, aluminium, stali nierdzewnych, narzędziowych, stopów miedzi, a nawet ceramik i piasków. Jest to doskonała okazja do rozmów z ekspertami firmy Colmex na temat możliwości różnych technologii druku 3D, w tym maszyn od SLM Solutions, ExOne i Desktop Metal.

Colmex rozumie, że technologia przyrostowa (Additive Manufacturing, AM) może budzić pewne wątpliwości wśród przedsiębiorców. Dlatego firma chce podkreślić, że AM nie zastępuje, ale uzupełnia tradycyjne metody CNC, otwierając przed nimi nowe perspektywy. Colmex również podkreśla, że postprocesing na maszynach CNC jest szeroko stosowany w świecie technologii przyrostowych.

Colmex zaprasza wszystkich zainteresowanych na targi Toolex, aby osobiście przekonać się o potencjale druku 3D i jego wpływie na optymalizację procesów produkcyjnych w różnych sektorach przemysłu.

Źródło/Source:  www.colmex.pl

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: TOOLEX

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments