Bezpłatny webinar “Jak druk 3D z piasku zwiększa efektywność tureckich producentów”

Kategoria: ExOne Informacje branżowe 05 kw. 2024

Sektor odlewniczy w Turcji, odgrywający istotną rolę w globalnych łańcuchach dostaw, wykazuje dynamiczny wzrost, co potwierdzają imponujące wskaźniki rocznego dwucyfrowego wzrostu. Kluczem do tego sukcesu są konkurencyjne ceny oraz wykorzystanie zaawansowanych technologii, w tym druku 3D z piasku. Podczas darmowego webinarium omówione zostaną strategie i innowacje liderów rynku odlewniczego, takich jak Döktas i Ekstrametal, w tym wykorzystanie innowacyjnego druku 3D z piasku od ExOne, co umożliwia efektywniejszą produkcję małoseryjną i prototypową, z naciskiem na swobodę projektowania i efektywność odlewania.

Organizatorem webinarium jest ExOne, producent drukarek 3D do piasku, a prezentacja odbędzie się w języku angielskim. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak przodujące tureckie odlewnie, w obliczu wyzwań takich jak potrzeba szybszych dostaw, mniejszych serii produkcji oraz unikalnych rozwiązań, adaptują się do zmieniających się wymagań rynku. Coraz bardziej skomplikowane geometrie odlewów i cieńsze ścianki sprawiają, że tradycyjne metody produkcji stają się mniej efektywne. W tym kontekście, tureckie odlewnie muszą też radzić sobie z silną konkurencją zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Rejestracji na webinar można dokonać tutaj.

  • Data: 18.04.2024
  • Godzina: 13:00
  • Miejsce: Zoom
Photo Credit: Colmex, ExOne

Webinarium to także szansa na poznanie korzyści z włączenia technologii binder jetting do istniejących procesów odlewniczych, jej szerokiego spektrum zastosowań oraz przewag nad konwencjonalnymi metodami produkcji. Poruszone będą również kwestie związane z kosztami implementacji tej technologii oraz oczekiwanymi korzyściami finansowymi.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release Colmex, ExOne

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: Colmex, ExOne

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments