Drukarki 3D

Poniżej prezentujemy listę drukarek 3D, które wykorzystujemy w codziennej pracy oraz przy pomocy których powstały artykuły w serwisie. Nie zajmujemy się ich sprzedażą, jednakże wszystkich zainteresowanych ich zakupem możemy z powodzeniem skontaktować z firmami, które je dystrybuują.

Monkeyfab PRIME

PRIMEMonkeyfab PRIME to flagowa drukarka 3D warszawskiej firmy Monkeyfab, oparta o klasyczną konstrukcję Prusa i3. Posiada obszar roboczy na poziomie 20 x 20 x 18 cm, podgrzewany stół roboczy oraz 32-bitową elektronikę sterującą.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarką 3D PRIME

Monkeyfab SPIRE

SPIREMonkeyfab SPIRE to najnowsza konstrukcja warszawskiej firmy Monkeyfab. W przeciwieństwie do flagowego PRIME, jest oparta o kinematykę delty. Ma zamkniętą komorę roboczą. Obszar pracy to 15 (średnica stołu) x 15 cm (wysokość osi Z).

Panowin F1

Panowin F1Panowin F1 to drukarka 3D do samodzielnego montażu, jednakże jej złożenie trwa zaledwie kilkadziesiąt minut z uwagi na to, że większość komponentów jest gotowa. Jej obszar roboczy to 12 x 12 x 12 cm. Posiada doskonały, autorski software i jest wyposażona dodatkowo w głowicę laserową do grawerowania.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarką 3D PANOWIN

Ultimaker 3

Ultimaker 3Ultimaker 3 to najnowsza konstrukcja jednego z największych producentów drukarek 3D na świecie, holenderskiego Ultimakera. Jest wyposażona w dwie głowice drukujące, pozwalające na druk 3D albo z dwóch kolorów, albo z materiału budulcowego i podporowego, rozpuszczalnego w wodzie. Obszar roboczy to 20 x 20 x 20 cm.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarką 3D ULTIMAKER 3

Zortrax M200

ZortraxZortrax M200 to najbardziej znana na świecie, polska drukarka 3D, produkowana przez olsztyńską firmę Zortrax. Posiada obszar roboczy na poziomie 20 x 20 x 20 cm i charakteryzuje się fantastyczną jakością wydruków 3D.

Zobacz wszystkie artykuły z drukarką 3D ZORTRAX M200

Ostatnie komentarze